Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Toplam Para Ödülü
$59 856
Sponsorlar
Oserv Esport Espor istatistikleri
|
2023
|
613
|
|
|
2018
|
2 695
|
8
1 162nd|
2023
|
8
|
23
|
2024
|
3
|
|
|
2023
|
8
|
|
|
2020
|
1
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Oserv Esport2/18 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Oserv Esport Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
613
|
$1 131
|
|
|
179
|
-
|
|
|
-
|
-
|
|
|
-
|
-
|
Oserv Esport Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Maxtrak
Matthias Ramery
|
63rd
|
$117
|
16.05.26
|
-84%
3679
Oserv Esport İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
Melioo
Emerson Almeida
|
83rd
|
$103
|
01.03.25
|
-79%
6336
|
|
|
Melioo
Emerson Almeida
|
4th
|
-
|
30.06.24
|
+37%
2095
|
|
|
Melioo
Emerson Almeida
|
7th
|
-
|
23.06.24
|
+26%
2983
|
|
|
Nicsoby
Nicolas Oczkowski
|
25th
|
-
|
26.05.24
|
+11%
2694
|
|
|
Oserv
Oserv Esport
|
65th
|
$300
|
19.05.24
|
-22%
5196
|
|
|
Melioo
Emerson Almeida
|
9th
|
-
|
19.05.24
|
+29%
5383
|
|
|
Oserv
Oserv Esport
|
49th
|
$450
|
25.02.24
|
+20%
9996
|
|
|
Oserv
Oserv Esport
|
97th
|
$300
|
11.02.24
|
-74%
7256
|
|
|
Oserv
Oserv Esport
|
2
|
-
|
11.10.23
|
-42%
2991
|
- 1
Oserv Esport Oyuncular Yaş İstatistikleri
Oserv Esport Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 1
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 1
$119 100
|
02.02.24 - 11.02.24 |
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 2
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 2
$119 100
|
16.02.24 - 25.02.24 |
RLCS 2024 - Major 2: EU Open Qualifier 5
RLCS 2024 - Major 2: EU Open Qualifier 5
$119 100
|
10.05.24 - 19.05.24 |
Lyon e-Sport 2020
Lyon e-Sport 2020
$16 230
|
29.02.20 - 01.03.20 |
Efrei Trackmania Cup 2023: Elite
Efrei Trackmania Cup 2023: Elite
$2 156
|
01.04.23 - 02.04.23 |
Oserv Esport Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 1
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 1
PV: 413 177
|
02.02.24 - 11.02.24 |
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 2
RLCS 2024 - Major 1: EU Open Qualifier 2
PV: 261 707
|
16.02.24 - 25.02.24 |
RLCS 2024 - Major 2: EU Open Qualifier 5
RLCS 2024 - Major 2: EU Open Qualifier 5
PV: 121 741
|
10.05.24 - 19.05.24 |
Lyon e-Sport 2020
Lyon e-Sport 2020
PV: 63 766
|
29.02.20 - 01.03.20 |
Mastercard Nexus Tour 2023 - Etape 1
Mastercard Nexus Tour 2023 - Etape 1
PV: 24 037
|
18.02.23 - 19.02.23 |
Oserv Esport Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı Oserv Esport takımları?
Oserv Esport, çeşitli espor disiplinlerinde 23 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir Oserv Esport izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Oserv Esport görüntüleme rekoru 2 695 Peak Viewers (ESWC 2018).
-
Oserv Esport ne kadar kazanıyor?
Oserv Esport net değeri $59 856 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
Oserv Esport hangi ülkeden?
Oserv Esport'ın konumuyla ilgili şu anda bilgiye sahip değiliz
-
Oserv Esport 2026'da ne kadar kazandı?
Oserv Esport'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
-
Oserv Esport ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Oserv Esport ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir Oserv Esport kavurma makineleri?
İlk 3 Oserv Esport ekipleri:
-
Oserv Esport dünya sıralamasında kaçıncı?
Oserv Esport, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 631 sırada yer alıyor
-
Oserv Esport'daki en son transfer nedir?
Oserv Esport'daki en son transfer 13 May 2026 Mixmod'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Oserv Esport Son turnuvalar
Oserv Esport
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
TrackMania
RL