Rebellion
Rebellion Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$61 211
Sponsorlar
Rebellion Espor istatistikleri
2024
|
1 625 347
| |
2023
|
1 703 034
| |
2022
|
1 193 081
| |
2021
|
757 083
|
278
309th
2024
|
73
| |
2023
|
90
| |
2022
|
69
| |
2021
|
46
|
43
2024
|
11
| |
2023
|
14
| |
2022
|
12
| |
2021
|
6
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Organizasyon kapalı
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Organizasyon kapalı
Rebellion Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
1 703 034
|
$40 020
| |
146 578
|
$11 823
| |
15 655
|
$16 687
|
Organizasyon kapalı
Rebellion Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
RBL
Rebellion Esports
|
7th
|
-
|
10.11.24
| -39% 4350 Organizasyon kapalı | |
|
RBR
Rebellion Blitz
|
7th
|
-
|
03.11.24
| +42% 8574 | |
|
RBL
Rebellion Esports
|
8th
|
$14 271
|
27.10.24
| -21% 4750 | |
|
RBR
Rebellion Blitz
|
12th
|
$1 292
|
20.10.24
| +62% 9142 | |
|
RBL
Rebellion Esports
|
9th
|
$2 500
|
04.08.24
| +38% 2658 | |
|
RBR
Rebellion Blitz
|
5th
|
-
|
23.06.24
| +97% 9030 | |
|
RBL
Rebellion Esports
|
7th
|
$8 171
|
09.06.24
| +62% 9679 | |
|
RBR
Rebellion Blitz
|
12th
|
$1 230
|
02.06.24
| +42% 7575 | |
|
RBL
Rebellion Esports
|
5th
|
$560
|
26.05.24
| +4% 8137 | |
|
RBR
Rebellion Blitz
| 1 |
$2 595
|
02.12.23
| +93% 8670 |
- 1
Rebellion Oyuncular Yaş İstatistikleri
Rebellion Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Free Fire Master League Season 6 Division 1
Free Fire Master League Season 6 Division 1
$390 460
| 02.09.22 - 25.09.22 |
MPL Indonesia Season 12
MPL Indonesia Season 12
$336 500
| 13.07.23 - 15.10.23 |
MPL Indonesia Season 13
MPL Indonesia Season 13
$336 500
| 08.03.24 - 09.06.24 |
MPL Indonesia Season 14
MPL Indonesia Season 14
$336 000
| 09.08.24 - 27.10.24 |
MPL ID Season 8
MPL ID Season 8
$300 000
| 13.08.21 - 24.10.21 |
Rebellion Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
MPL Indonesia Season 14
MPL Indonesia Season 14
PV: 4 008 662
| 09.08.24 - 27.10.24 |
MPL ID Season 9
MPL ID Season 9
PV: 2 845 364
| 18.02.22 - 24.04.22 |
MPL ID Season 8
MPL ID Season 8
PV: 2 392 579
| 13.08.21 - 24.10.21 |
MPL Indonesia Season 10
MPL Indonesia Season 10
PV: 2 384 335
| 12.08.22 - 23.10.22 |
MPL Indonesia Season 13
MPL Indonesia Season 13
PV: 2 225 961
| 08.03.24 - 09.06.24 |
Rebellion Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Rebellion takımları?
Rebellion, çeşitli espor disiplinlerinde 43 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Rebellion izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Rebellion görüntüleme rekoru 1 703 034 Peak Viewers (MPL Indonesia Season 12).
Rebellion ne kadar kazanıyor?
Rebellion net değeri $61 211 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Rebellion hangi ülkeden?
Rebellion Indonesia'da bulunuyor
Rebellion 2026'da ne kadar kazandı?
Rebellion'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
Rebellion ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Rebellion ile en iyi 3 turnuva:
Rebellion dünya sıralamasında kaçıncı?
Rebellion, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 643 sırada yer alıyor
Rebellion'daki en son transfer nedir?
Rebellion Başarılar
1,000,000 Peak Viewers
(06.03.22)
Organization