S11 Gaming Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$25 850
Sponsorlar
S11 Gaming Espor istatistikleri
2023
|
718 200
| |
2022
|
16 333
|
53
832nd
2023
|
24
| |
2022
|
29
|
5
2023
|
3
| |
2022
|
2
|
2026
| ||
2025
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
S11 Gaming1/5 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
S11 Gaming Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
718 200
|
$17 500
| |
11 606
|
$23 350
|
S11 Gaming Oyuncular Yaş İstatistikleri
S11 Gaming Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
M4 World Championship
M4 World Championship
$800 000
| 01.01.23 - 15.01.23 |
LIGA LATAM 2022
LIGA LATAM 2022
$50 000
| 13.06.22 - 20.06.22 |
MLBB LATAM Super League South Season 3
MLBB LATAM Super League South Season 3
$40 000
| 01.07.23 - 28.08.23 |
MLBB LATAM Super League South Season 2
MLBB LATAM Super League South Season 2
$30 000
| 05.03.23 - 08.05.23 |
MLBB Latam Super League Season 1
MLBB Latam Super League Season 1
$25 000
| 10.09.22 - 31.10.22 |
S11 Gaming Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
M4 World Championship
M4 World Championship
PV: 4 270 270
| 01.01.23 - 15.01.23 |
LIGA LATAM 2022
LIGA LATAM 2022
PV: 30 494
| 13.06.22 - 20.06.22 |
MLBB Latam Super League Season 1
MLBB Latam Super League Season 1
PV: 15 147
| 10.09.22 - 31.10.22 |
MLBB LATAM Super League South Season 2
MLBB LATAM Super League South Season 2
PV: 10 304
| 05.03.23 - 08.05.23 |
MLBB LATAM Super League South Season 3
MLBB LATAM Super League South Season 3
PV: 7 577
| 01.07.23 - 28.08.23 |
S11 Gaming Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı S11 Gaming takımları?
S11 Gaming, çeşitli espor disiplinlerinde 5 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir S11 Gaming izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların S11 Gaming görüntüleme rekoru 718 200 Peak Viewers (M4 World Championship).
S11 Gaming ne kadar kazanıyor?
S11 Gaming net değeri $25 850 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
S11 Gaming hangi ülkeden?
S11 Gaming South America'da bulunuyor
S11 Gaming 2026'da ne kadar kazandı?
S11 Gaming'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
S11 Gaming ile en iyi turnuvalar hangileridir?
S11 Gaming ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir S11 Gaming kavurma makineleri?
İlk 3 S11 Gaming ekipleri:
S11 Gaming dünya sıralamasında kaçıncı?
S11 Gaming, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 793 sırada yer alıyor
S11 Gaming'daki en son transfer nedir?
S11 Gaming'daki en son transfer 08 Kas 2023 Mael'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
S11 Gaming Son turnuvalar
S11 Gaming
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun