Gabix Espor kariyeri
Gabix Twitch istatistikler
Gabix Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Gabix
|
5th
|
$425
|
20.09.26
| +24% 8901 izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
Gabix
|
24th
|
-
|
10.09.26
| +95% 5955 | |
|
Gabix
|
10th
|
-
|
23.08.26
| +95% 6461 | |
|
Gabix
|
25th
|
-
|
13.08.26
| +16% 6027 | |
|
Gabix
|
31st
|
-
|
31.07.26
| +41% 8187 | |
|
Gabix
|
10th
|
-
|
10.09.25
| +82% 4868 | |
|
Gabix
|
27th
|
-
|
19.08.25
| +80% 7496 | |
|
Gabix
|
4th
|
$400
|
12.08.25
| +65% 4590 | |
|
Gabix
|
11th
|
-
|
08.08.25
| -89% 9398 | |
|
Gabix
|
27th
|
-
|
03.08.25
| +78% 1903 |
- 1
Gabix Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 1 362 500
• $ 1 362 500
• $ 910 000
• $ 880 000
• $ 816 000
Gabix Son turnuva
• $ 12 500
• $ 3 200
• $ 3 200
• $ 3 200
• $ 3 200
Gabix Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
16.02.24 - 25.02.24
|
790 899
| |
|
13.04.25 - 27.04.25
|
361 884
| |
18.02.22 - 06.03.22
|
361 608
| |
|
20.07.25 - 03.08.25
|
313 648
| |
02.05.22 - 29.05.22
|
244 642
|
Gabix İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
16.02.24 - 25.02.24
|
8 203 380
| |
02.05.22 - 29.05.22
|
5 507 658
| |
|
13.04.23 - 14.05.23
|
3 599 556
| |
18.02.22 - 06.03.22
|
3 474 752
| |
|
13.04.25 - 27.04.25
|
3 424 246
|
Oyuncu SSS
Gabix kaç yaşında?
Gabix'in doğum günü Mar 23, 2007, yani 19 yaşında.
Gabix nereli?
“Gabix” , Italy ülkesinden.
Gabix hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Gabix hangi oyundur?
Gabix, bir Fortnite oyuncusudur.
Gabix şu anda hangi espor takımında?
Gabix'in şu anki Fortnite takımı Flyh Esports.
Gabix Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Gabix Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
Gabix'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Gabix'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2024 - Major 1: Europe oldu ve en yüksek izleyici sayısı 790 899 olarak kaydedildi.
Gabix Ekiplerin dağılımı
Oyuncu /