İsim
Doğan
Uyruk
Mevcut ekip
Oyunlar
Toplam Para Ödülü
GoalPoacher Espor kariyeri
GoalPoacher Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
GoalPoacher
Jack Wignall
|
17th
|
-
|
16.11.25
| -37% 4848 Jack Wignall izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
GoalPoacher
Jack Wignall
|
9th
|
$8 000
|
03.08.25
| +58% 7768 | |
|
GoalPoacher
Jack Wignall
|
9th
|
-
|
17.11.24
| -94% 7393 | |
|
GoalPoacher
Jack Wignall
|
15th
|
$10 000
|
18.08.24
| -1% 9273 | |
|
GoalPoacher
Jack Wignall
| 3 |
$10 000
|
16.06.24
| +100% 9235 | |
|
GoalPoacher
Jack Wignall
|
17th
|
-
|
27.03.24
| -97% 1529 | |
|
GoalPoacher
Jack Wignall
| 3 |
$4 000
|
17.12.23
| -44% 9480 | |
|
GoalPoacher
Jack Wignall
|
45th
|
-
|
07.06.23
| -81% 6703 |
GoalPoacher Son maç
GoalPoacher Son turnuva
• $ 22 500
• $ 248 000
• $ 61 830
• $ 22 500
• $ 1 000 000
GoalPoacher Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
15.08.24 - 18.08.24
|
106 085
| |
|
18.02.23 - 07.06.23
|
49 587
| |
|
22.01.25 - 28.04.25
|
29 389
| |
|
15.11.25 - 16.11.25
|
8 485
| |
|
03.08.25
|
8 230
|
GoalPoacher İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
15.08.24 - 18.08.24
|
1 081 201
| |
|
18.02.23 - 07.06.23
|
842 982
| |
|
22.01.25 - 28.04.25
|
252 852
| |
|
15.11.25 - 16.11.25
|
60 343
| |
|
03.08.25
|
56 397
|
Oyuncu SSS
GoalPoacher gerçek adı nedir?
GoalPoacher'in gerçek adı Jack Wignall.
GoalPoacher kaç yaşında?
GoalPoacher'in doğum günü Mar 05, 2004, yani 22 yaşında.
GoalPoacher nereli?
Jack “GoalPoacher” Wignall, United Kingdom ülkesinden.
GoalPoacher hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
GoalPoacher ne kadar para kazandı?
GoalPoacher, espor turnuvalarında $32 244 nakit ödül kazandı.
GoalPoacher hangi oyundur?
GoalPoacher, bir EA Sports FC oyuncusudur.
GoalPoacher şu anda hangi espor takımında?
GoalPoacher şu anda bir espor takımında değil. Bilgileri güncellemek isterseniz Düzenle butonunu kullanın.
GoalPoacher'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, GoalPoacher'in yer aldığı en çok izlenen turnuva Esports World Cup 2024 oldu ve en yüksek izleyici sayısı 106 085 olarak kaydedildi.
Oyuncu /