SnozQ Espor kariyeri
SnozQ Twitch istatistikler
SnozQ Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
| SnozQ |
32nd
|
$200
|
20.06.26
| -95% 9774 izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
| SnozQ |
22nd
|
-
|
14.05.26
| -6% 4981 | |
| SnozQ |
34th
|
-
|
09.04.26
| +23% 6284 | |
| SnozQ |
27th
|
-
|
09.10.25
| -55% 8343 | |
| SnozQ |
5th
|
$1 950
|
03.08.25
| -2% 7338 | |
| SnozQ |
17th
|
-
|
11.02.25
| +9% 6304 | |
| SnozQ |
29th
|
-
|
04.02.25
| +18% 7137 | |
| SnozQ |
42nd
|
-
|
26.11.24
| +58% 5993 | |
| SnozQ |
19th
|
-
|
05.11.24
| -16% 9859 | |
| SnozQ | 2 |
$400
|
13.06.24
| +65% 1502 |
- 1
SnozQ Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 880 000
• $ 90 000
• $ 39 900
• $ 30 150
• $ 5 335
SnozQ Son turnuva
• $ 5 335
• $ 39 900
• $ 3 200
• $ 3 200
• $ 3 200
SnozQ Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
16.02.24 - 25.02.24
|
739 575
| |
09.04.26
|
50 563
| |
|
20.06.26
|
50 327
| |
14.05.26
|
47 490
| |
|
26.07.25 - 03.08.25
|
12 224
|
SnozQ İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
16.02.24 - 25.02.24
|
8 048 354
| |
09.04.26
|
188 070
| |
14.05.26
|
161 026
| |
|
20.06.26
|
129 239
| |
|
26.07.25 - 03.08.25
|
111 785
|
Oyuncu SSS
SnozQ nereli?
“SnozQ” , Poland ülkesinden.
SnozQ hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.SnozQ hangi oyundur?
SnozQ, bir Fortnite oyuncusudur.
SnozQ şu anda hangi espor takımında?
SnozQ şu anda bir espor takımında değil. Bilgileri güncellemek isterseniz Düzenle butonunu kullanın.
SnozQ Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, SnozQ Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
SnozQ'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, SnozQ'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2024 - Major 1: Europe oldu ve en yüksek izleyici sayısı 739 575 olarak kaydedildi.
Oyuncu /