İsim
Doğan
Uyruk
Mevcut ekip
Oyunlar
Toplam Para Ödülü
Wrath Espor kariyeri
Wrath Twitch istatistikler
Wrath Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Wrath
Carrington Osborne
|
5th
|
$714
|
08.09.25
|
-28%
3589
Carrington Osborne izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin |
|
|
Wrath
Carrington Osborne
|
5th
|
-
|
05.05.25
|
+48%
1091
|
|
|
Wrath
Carrington Osborne
|
7th
|
$312
|
06.01.25
|
+97%
8289
|
|
|
Wrath
Carrington Osborne
|
5th
|
$181
|
04.11.24
|
+20%
9949
|
|
|
Wrath
Carrington Osborne
|
1
|
$5 354
|
27.05.24
|
+85%
1258
|
|
|
Wrath
Carrington Osborne
|
5th
|
$550
|
18.12.23
|
-10%
5133
|
|
|
Wrath
Carrington Osborne
|
5th
|
$667
|
28.05.23
|
+74%
4271
|
Wrath Son maç
Wrath Son turnuva
• $ 17 660
• $ 33 000
• $ 7 384
• $ 14 580
Wrath Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
|
21.02.20 - 24.02.20
|
115 061
|
|
|
04.05.25 - 05.05.25
|
109 919
|
|
|
08.08.25 - 11.08.25
|
53 218
|
|
|
06.11.21 - 08.11.21
|
43 044
|
|
|
03.01.25 - 06.01.25
|
38 615
|
Wrath İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
|
04.05.25 - 05.05.25
|
1 654 676
|
|
|
21.02.20 - 24.02.20
|
1 446 362
|
|
|
08.08.25 - 11.08.25
|
518 177
|
|
|
06.11.21 - 08.11.21
|
421 311
|
|
|
03.01.25 - 06.01.25
|
389 867
|
Oyuncu SSS
-
Wrath gerçek adı nedir?
Wrath'in gerçek adı Carrington Osborne.
-
Wrath kaç yaşında?
Wrath'in doğum günü Aug 25, 2001, yani 24 yaşında.
-
Wrath nereli?
Carrington “Wrath” Osborne, United States ülkesinden.
-
Wrath hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
-
Wrath hangi oyundur?
Wrath, bir Super Smash Bros oyuncusudur.
-
Wrath şu anda hangi espor takımında?
Wrath şu anda bir espor takımında değil. Bilgileri güncellemek isterseniz Düzenle butonunu kullanın.
-
Wrath Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Wrath Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
-
Wrath'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Wrath'in yer aldığı en çok izlenen turnuva Frostbite 2020 oldu ve en yüksek izleyici sayısı 115 061 olarak kaydedildi.
Oyuncu /