Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor RL Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
461
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
462
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
463
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
464
|
|
|
-
|
74 168
10 Dec 2020
|
Matches: 26 | Tournaments: 8 |
Peak Viewers:
74 168
10 Dec 2020
|
|
|
465
|
|
Free Agent
|
-
|
42 650
24 Mar 2018
|
Matches: 22 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
42 650
24 Mar 2018
|
|
|
466
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
467
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
468
|
|
|
-
|
10 543
16 Jul 2023
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
10 543
16 Jul 2023
|
|
|
469
|
|
|
-
|
100
24 Apr 2023
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
100
24 Apr 2023
|
|
|
470
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
471
|
|
Free Agent
|
-
|
131 097
07 Aug 2022
|
Matches: 5 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
131 097
07 Aug 2022
|
|
|
472
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
473
|
|
Free Agent
|
-
|
218 324
09 Aug 2022
|
Matches: 9 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
218 324
09 Aug 2022
|
|
|
474
|
|
Free Agent
|
-
|
74 168
10 Dec 2020
|
Matches: 11 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
74 168
10 Dec 2020
|
|
|
475
|
|
|
-
|
912
29 Nov 2025
|
Matches: 6 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
912
29 Nov 2025
|
|
|
476
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
477
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
478
|
|
|
-
|
142 497
24 Apr 2021
|
Matches: 28 | Tournaments: 10 |
Peak Viewers:
142 497
24 Apr 2021
|
|
|
479
|
|
|
-
|
42 957
22 Nov 2025
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
42 957
22 Nov 2025
|
|
|
480
|
|
|
-
|
712
20 Oct 2021
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
712
20 Oct 2021
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi RL oyuncuları kimlerdir?
Kasım 2016'dan bugüne kadar en kârlı oyuncu M0nkey M00n ile $1 008 034 oldu.
Ayrıca, karlı oyuncuların başında:
2. - Atomic - $815 352
3. - Vatira - $713 560
4. - Daniel - $691 686
5. - BeastMode - $675 124
-
RL oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen RL oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 3 171 229 izleyici sayısıyla TristaN bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen RL oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - UnGiocoRotto - 3 171 229
3. - Eversax - 624 316
4. - Snaski - 624 316
5. - archie - 624 316
-
RL içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, RL içinde kayıtlı toplam 4 173 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
RL oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, RL içinde kayıtlı toplam 120 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
RL oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
RL oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
frost. NOKAR Esports'dan ayrıldı