Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1421
| | |
$229 534
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
1422
| | Free Agent |
$228 403
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
1423
| | Free Agent |
$228 255
| 961 413
23 Jul 2017
| Matches: 227 | Tournaments: 60 |
Peak Viewers:
961 413
23 Jul 2017
| |
1424
| | Free Agent |
$227 949
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
1425
| | Free Agent |
$227 842
| 926 866
20 Oct 2022
| Matches: 254 | Tournaments: 46 |
Peak Viewers:
926 866
20 Oct 2022
| |
1426
| | |
$227 516
| 306 494
23 May 2021
| Matches: 369 | Tournaments: 69 |
Peak Viewers:
306 494
23 May 2021
| |
1427
| | Free Agent |
$227 418
| 160 457
15 Oct 2017
| Matches: 70 | Tournaments: 14 |
Peak Viewers:
160 457
15 Oct 2017
| |
1428
| | Free Agent |
$227 338
| 397 050
27 Apr 2017
| Matches: 44 | Tournaments: 16 |
Peak Viewers:
397 050
27 Apr 2017
| |
1429
| | |
$227 325
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
1430
| | |
$227 084
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın | ||||||||
1431
| | Free Agent |
$226 900
| 126 716
16 Feb 2020
| Matches: 25 | Tournaments: 12 |
Peak Viewers:
126 716
16 Feb 2020
| |
1432
| | |
$226 890
| 254 401
17 May
| Matches: 287 | Tournaments: 35 |
Peak Viewers:
254 401
17 May
| |
1433
| | |
$226 794
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
1434
|
+1
| |
$226 604
| 1 687 842
24 Mar 2024
| Matches: 276 | Tournaments: 57 |
Peak Viewers:
1 687 842
24 Mar 2024
| |
1435
| | |
$226 025
| 98 715
04 Nov 2018
| Matches: 167 | Tournaments: 58 |
Peak Viewers:
98 715
04 Nov 2018
| |
1436
| | |
$225 891
| 3 536 783
20 Oct 2024
| Matches: 410 | Tournaments: 45 |
Peak Viewers:
3 536 783
20 Oct 2024
| |
1437
| | Free Agent |
$225 819
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
1438
| | |
$225 750
| 983 255
03 Nov 2024
| Matches: 62 | Tournaments: 26 |
Peak Viewers:
983 255
03 Nov 2024
| |
1439
| | |
$225 684
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
1440
| | |
$225 620
| -
| Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
| |
Oyuncular SSS
Toplam kazanılan para bakımından en iyi esports oyuncuları kimlerdir?
esports oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen esports oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 6 941 610 izleyici sayısıyla Faker, Easyhoon, Fury, Gumayusi, Bin ve diğerleri bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen esports oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Bdd, Cuzz, deokdam, Doran, PerfecT ve diğerleri - 6 752 585
3. - TheShy, Daeny, fly, GBM, Crisp ve diğerleri - 6 402 760
4. - DreamS, Nino, VaanStrong, Demonkite, Dex Star ve diğerleri - 5 680 304
5. - OzoraVeki, Winter, Yums, Kramm, Arcadia ve diğerleri - 5 594 138
dünya içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, esports içinde kayıtlı toplam 91 244 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
esports oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, esports içinde kayıtlı toplam 3 345 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
esports oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
esports oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
Mafia36 Elite Nova Esports'dan ayrıldı