Inferno Squad (BGMI)
Inferno Squad BGMI Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$12 906
Sponsorlar
Inferno Squad (BGMI) yeni İzleyici İstatistikleri
42
7
4 443rdOnline
57%
Offline
43%
Inferno Squad (BGMI) Kadro
Kadro verileri henüz mevcut değil.
Daha hızlı güncellememize yardımcı olmak ister misiniz?
Aşağıdaki butonu kullanarak eksik kadro bilgilerini ekleyin!
Inferno Squad (BGMI) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 6 745
| 7 121
| 2 949
| 6 473
|
| 2 | Spanish | 3 818
| 5 774
| 1 824
| 2 236
|
| 3 | Others | 7 334
| 7 457
| 6 898
| 3 505
|
| 4 | Total | 8 439
| 6 254
| 3 852
| 4 205
|
Inferno Squad (BGMI) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 4 104
| 5 506
| 7 987
| 2 924
|
| 2 | Youtube | 8 890
| 9 285
| 1 785
| 3 499
|
| 3 | 3 201
| 5 325
| 5 327
| 9 567
| |
| 4 | Total | 1 336
| 1 955
| 5 599
| 4 882
|
Inferno Squad (BGMI) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
12th
|
$9 323
|
06.07.25
| -80% 2628 Inferno Squad izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
14th
|
-
|
18.05.25
| +10% 6780 | |
12th
|
-
|
08.12.24
| -85% 6894 | |
29th
|
-
|
27.10.24
| +50% 1637 | |
11th
|
$3 583
|
29.09.24
| +39% 5102 | |
11th
|
-
|
11.07.24
| -96% 4337 |
Inferno Squad (BGMI) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Battlegrounds Mobile India Pro Series 2025
Battlegrounds Mobile India Pro Series 2025
$466 190
| 14.06.25 - 06.07.25 |
Battlegrounds Mobile India Pro Series 2024
Battlegrounds Mobile India Pro Series 2024
$239 560
| 20.08.24 - 29.09.24 |
Skyesports Championship 2024
Skyesports Championship 2024
$17 525
| 20.11.24 - 18.05.25 |
Thug Invitational 2024
Thug Invitational 2024
$9 500
| 19.10.24 - 27.10.24 |
Deepavali BattleMania 2024
Deepavali BattleMania 2024
$6 000
| 04.11.24 - 14.11.24 |
Inferno Squad (BGMI) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Battlegrounds Mobile India Pro Series 2024
Battlegrounds Mobile India Pro Series 2024
493 980
| 20.08.24 - 29.09.24 |
Battlegrounds Mobile India Pro Series 2025
Battlegrounds Mobile India Pro Series 2025
322 381
| 14.06.25 - 06.07.25 |
Red Bull M.E.O. 2024 - India
Red Bull M.E.O. 2024 - India
124 934
| 20.11.24 - 08.12.24 |
Skyesports Championship 2024
Skyesports Championship 2024
105 543
| 20.11.24 - 18.05.25 |
Thug Invitational 2024
Thug Invitational 2024
35 187
| 19.10.24 - 27.10.24 |
Inferno Squad (BGMI) Takım SSS
Inferno Squad BGMI takımı kaç turnuvada oynadı?
Inferno Squad Battlegrounds Mobile India takımının 7 turnuvaya katıldı.
Inferno Squad BGMI takımının izleyici rekoru nedir?
Inferno Squad Battlegrounds Mobile India takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 493 980 Peak Viewers (Battlegrounds Mobile India Pro Series 2024).
Inferno Squad BGMI takımının kazancı ne kadar?
Inferno Squad Battlegrounds Mobile India takımı BGMI turnuvalarından $12 906 para ödülü kazandı.
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Inferno Squad BGMI takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Inferno Squad Battlegrounds Mobile India team programında yaklaşan bir maç yok.
Inferno Squad BGMI takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Inferno Squad Battlegrounds Mobile India takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - Battlegrounds Mobile India Pro Series 2025
- 2. - Battlegrounds Mobile India Pro Series 2024
- 3. - Skyesports Championship 2024
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
Inferno Squad takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Inferno Squad takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 1055. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Inferno Squad Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Inferno Squad
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun