En büyük BGMI espor takımları istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$123 227
|
Takım Turnuvaları
76
| 728 713
PV
|
Maçlar
820
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$551 718
|
Takım Turnuvaları
90
| 728 713
PV
|
Maçlar
737
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$415 119
|
Takım Turnuvaları
85
| 1 791 774
PV
|
Maçlar
724
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$124 190
|
Takım Turnuvaları
64
| 728 713
PV
|
Maçlar
612
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$195 724
|
Takım Turnuvaları
42
| 318 710
PV
|
Maçlar
554
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$193 425
|
Takım Turnuvaları
53
| 728 713
PV
|
Maçlar
478
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$425 810
|
Takım Turnuvaları
72
| 1 791 774
PV
|
Maçlar
464
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$118 168
|
Takım Turnuvaları
49
| 326 960
PV
|
Maçlar
417
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$86 432
|
Takım Turnuvaları
63
| 728 713
PV
|
Maçlar
400
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$43 218
|
Takım Turnuvaları
26
| 728 713
PV
|
Maçlar
328
|
Win Streak
N/A | |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$27 523
|
Takım Turnuvaları
28
| 210 795
PV
|
Maçlar
322
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$185 876
|
Takım Turnuvaları
43
| 210 795
PV
|
Maçlar
318
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$308 643
|
Takım Turnuvaları
25
| 650 073
PV
|
Maçlar
283
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$196 283
|
Takım Turnuvaları
53
| 314 404
PV
|
Maçlar
223
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$60 644
|
Takım Turnuvaları
31
| 304 709
PV
|
Maçlar
210
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$28 014
|
Takım Turnuvaları
51
| 493 980
PV
|
Maçlar
179
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$57 209
|
Takım Turnuvaları
27
| 314 404
PV
|
Maçlar
177
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$22 941
|
Takım Turnuvaları
19
| 318 710
PV
|
Maçlar
146
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$99 696
|
Takım Turnuvaları
13
| 457 848
PV
|
Maçlar
142
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$41 948
|
Takım Turnuvaları
38
| 274 931
PV
|
Maçlar
136
|
Win Streak
N/A | |
Takımlar hakkında SSS
Battlegrounds Mobile India oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?
Verilerimize göre, kayıtlı 122 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne Battlegrounds Mobile India oyununun en karlı takımı, Team SouL tarafından kazanılan $551 718 ile Team SouL takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Orangutan - $425 810
3. sıra - GodLike Esports - $415 119
4. sıra - Gladiators Esports - $308 643
5. sıra - Team XSpark - $209 903
Kasım Ayının Popüler BGMI_name Etkinlikleri
En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler Battlegrounds Mobile India International Cup 2026Battlegrounds Mobile India oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?
En büyük espor takımlarının başında 12 aktif oyuncusuyla FS Esports geliyor.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - 8Bit - 10
CS2
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6