Al-Ula Club (CoD:M)
Al-Ula Club CoD:M Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Al-Ula ClubBölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$137 352
Sponsorlar
Al-Ula Club (CoD:M) yeni İzleyici İstatistikleri
60
10
3 135thOnline
60%
Offline
40%
Al-Ula Club (CoD:M) Kadro
Kadro verileri henüz mevcut değil.
Daha hızlı güncellememize yardımcı olmak ister misiniz?
Aşağıdaki butonu kullanarak eksik kadro bilgilerini ekleyin!
Al-Ula Club (CoD:M) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 3 433
| 9 983
| 5 918
| 3 858
|
| 2 | Spanish | 9 172
| 7 215
| 4 388
| 9 109
|
| 3 | Others | 7 672
| 4 721
| 2 588
| 9 277
|
| 4 | Total | 9 770
| 5 201
| 9 696
| 7 229
|
Al-Ula Club (CoD:M) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 3 267
| 6 293
| 1 107
| 5 254
|
| 2 | Youtube | 8 815
| 7 143
| 9 890
| 5 843
|
| 3 | 4 393
| 8 617
| 9 456
| 5 668
| |
| 4 | Total | 4 878
| 6 692
| 6 187
| 1 926
|
Al-Ula Club (CoD:M) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
2 |
$6 656
|
09.09.26
| -3% 5332 Al-Ula Club izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
1 |
$4 500
|
30.08.26
| +34% 3574 | |
3 |
$32 732
|
22.08.26
| -22% 5210 | |
1 |
$20 000
|
02.08.26
| -75% 5148 | |
2 |
$13 000
|
24.05.26
| +20% 2630 | |
2 |
$51 464
|
10.05.26
| +13% 7381 | |
2 |
$9 000
|
15.03.26
| +82% 1732 | |
2 |
-
|
25.11.25
| +39% 3709 | |
1 |
-
|
10.09.25
| -78% 1907 | |
1 |
-
|
05.05.25
| +76% 8170 |
Al-Ula Club (CoD:M) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Call of Duty Mobile Major Spring 2026
Call of Duty Mobile Major Spring 2026
$320 000
| 12.03.26 - 10.05.26 |
Call of Duty Mobile Major Summer 2026
Call of Duty Mobile Major Summer 2026
$267 807
| 25.06.26 - 22.08.26 |
Garena Summer Invitation 2026
Garena Summer Invitation 2026
$60 000
| 10.04.26 - 24.05.26 |
Garena Masters 2026 Season 10
Garena Masters 2026 Season 10
$40 000
| 28.02.26 - 15.03.26 |
Garena Masters 2026 Season 11
Garena Masters 2026 Season 11
$40 000
| 17.07.26 - 02.08.26 |
Al-Ula Club (CoD:M) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Call of Duty Mobile Major Spring 2026
Call of Duty Mobile Major Spring 2026
12 440
| 12.03.26 - 10.05.26 |
Garena Summer Invitation 2026
Garena Summer Invitation 2026
5 901
| 10.04.26 - 24.05.26 |
Call of Duty Mobile Major Summer 2026
Call of Duty Mobile Major Summer 2026
5 719
| 25.06.26 - 22.08.26 |
Garena Masters 2026 Season 10
Garena Masters 2026 Season 10
4 197
| 28.02.26 - 15.03.26 |
Garena Masters 2026 Season 11
Garena Masters 2026 Season 11
3 993
| 17.07.26 - 02.08.26 |
Al-Ula Club (CoD:M) Takım SSS
Al-Ula Club CoD:M takımı kaç turnuvada oynadı?
Al-Ula Club Call of Duty: Mobile takımının 10 turnuvaya katıldı.
Al-Ula Club CoD:M takımının izleyici rekoru nedir?
Al-Ula Club Call of Duty: Mobile takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 7 933 Peak Viewers (Call of Duty Mobile Major Spring 2026).
Al-Ula Club CoD:M takımının kazancı ne kadar?
Al-Ula Club Call of Duty: Mobile takımı CoD:M turnuvalarından $137 352 para ödülü kazandı.
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Al-Ula Club CoD:M takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Al-Ula Club Call of Duty: Mobile team programında yaklaşan bir maç yok.
Al-Ula Club CoD:M takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Al-Ula Club Call of Duty: Mobile takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - Call of Duty Mobile Major Spring 2026
- 2. - Call of Duty Mobile Major Summer 2026
- 3. - Garena Summer Invitation 2026
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
Al-Ula Club takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Al-Ula Club takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 13531. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Son maçlar
Elevate
RVL
Elevate
RVL Al-Ula Club (CoD:M) Diğer organizasyon takımları
Al-Ula Club Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Al-Ula Club
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
Warzone
CoD:M
OW
Rainbow 6
CoD
Al-Ula Club
Al-Ula Club Female
Al-Ula Club
Al-Ula Club