BORRACHEIROS (CS2)
BORRACHEIROS CS2 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$5 375
Sponsorlar
BORRACHEIROS (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
22
10
3 190thOnline
0%
Offline
0%
BORRACHEIROS (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 18
- Kazanılan Maçlar 6
- Kaybedilen Maçlar 12
- Beraberlikler 0
BORRACHEIROS (CS2) Kadro
Kadro verileri henüz mevcut değil.
Daha hızlı güncellememize yardımcı olmak ister misiniz?
Aşağıdaki butonu kullanarak eksik kadro bilgilerini ekleyin!
BORRACHEIROS (CS2) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 8 809
| 3 865
| 9 386
| 9 055
|
| 2 | Spanish | 6 605
| 2 131
| 9 426
| 2 128
|
| 3 | Others | 4 074
| 3 614
| 2 676
| 4 967
|
| 4 | Total | 2 266
| 8 345
| 6 406
| 4 952
|
BORRACHEIROS (CS2) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 5 760
| 4 340
| 2 442
| 7 377
|
| 2 | Youtube | 7 802
| 5 062
| 6 754
| 6 464
|
| 3 | 4 382
| 2 817
| 3 642
| 3 830
| |
| 4 | Total | 1 299
| 4 193
| 7 532
| 7 602
|
BORRACHEIROS (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
9th
|
-
|
04.10.26
| +6% 3246 BORRACHEIROS izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
3 |
-
|
02.10.26
| -100% 9909 | |
9th
|
-
|
06.09.26
| +4% 6624 | |
13th
|
-
|
01.09.26
| +32% 7149 | |
7th
|
-
|
30.08.26
| -24% 8668 | |
5th
|
-
|
28.08.26
| +77% 1041 | |
5th
|
$375
|
16.08.26
| -31% 2113 | |
5th
|
-
|
06.08.26
| -57% 4869 | |
5th
|
-
|
27.07.26
| -37% 8236 | |
5th
|
-
|
03.07.26
| +36% 9754 |
BORRACHEIROS (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
$17 500
| 25.08.26 - 01.09.26 |
CCT South America 2026 Series #4
CCT South America 2026 Series #4
$15 000
| 14.07.26 - 27.07.26 |
CCT South America 2026 Series #5
CCT South America 2026 Series #5
$15 000
| 25.08.26 - 06.09.26 |
CCT South America 2026 Series #6
CCT South America 2026 Series #6
$15 000
| 22.09.26 - 04.10.26 |
BetBoom Storm #4
BetBoom Storm #4
$10 000
| 03.08.26 - 16.08.26 |
BORRACHEIROS (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
8 244
| 25.08.26 - 01.09.26 |
BetBoom Storm #4
BetBoom Storm #4
7 804
| 03.08.26 - 16.08.26 |
CCT South America 2026 Series #4
CCT South America 2026 Series #4
6 529
| 14.07.26 - 27.07.26 |
CCT South America 2026 Series #6
CCT South America 2026 Series #6
3 853
| 22.09.26 - 04.10.26 |
CCT South America 2026 Series #5
CCT South America 2026 Series #5
3 394
| 25.08.26 - 06.09.26 |
BORRACHEIROS (CS2) Takım SSS
BORRACHEIROS CS2 takımı kaç turnuvada oynadı?
BORRACHEIROS Counter-Strike takımının 10 turnuvaya katıldı.
BORRACHEIROS CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
BORRACHEIROS Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 4 824 Peak Viewers (BetBoom Storm #4).
BORRACHEIROS CS2 takımının kazancı ne kadar?
BORRACHEIROS Counter-Strike takımı CS2 turnuvalarından $5 375 para ödülü kazandı.
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
BORRACHEIROS CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda BORRACHEIROS Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
BORRACHEIROS CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
BORRACHEIROS Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
- 2. - CCT South America 2026 Series #4
- 3. - CCT South America 2026 Series #5
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
BORRACHEIROS takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
BORRACHEIROS takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 15553. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
BORRACHEIROS (CS2) Güncel turnuvalar
Son maçlar
BORRA
Grêmio
BORRA
MIBR Fe
BORRA
LC
BORRA
TdKG
BORRA
REDC.A BORRACHEIROS Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
BORRACHEIROS
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun