En büyük CS2 espor takımları istatistikleri

2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.

Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin

Analiz etmeye başla
300 dolardan başlayan fiyatlarla
Filtreler:
1
Tümünü Temizle
Takım Kazanılan Para Ödülü Takım Turnuvaları En Yüksek İzleyiciler Maçlar Win Streak
$9 801 153
192
2 096 752 PV
884
-
$10 980 267
188
1 331 781 PV
873
-
$2 829 954
247
797 192 PV
838
-
$7 542 804
184
2 743 336 PV
833
-
$5 682 135
212
828 256 PV
823
-
$6 626 654
195
789 141 PV
812
1
$4 332 104
209
930 024 PV
811
3
$7 320 161
177
1 416 356 PV
803
2
$4 306 295
209
1 405 407 PV
792
1
$12 478 174
163
2 743 336 PV
759
2

Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
Tüm takım ve rakip izlenme verilerine tek bir yerden erişin.

Abone ol
300 dolardan başlayan fiyatlarla
$72 976
235
107 942 PV
737
-
$700 575
190
134 605 PV
732
-
$2 520 389
193
1 016 369 PV
690
-
$512 148
207
327 201 PV
682
-
$2 845 145
201
1 205 103 PV
678
-
$5 304 658
161
2 753 128 PV
677
6
$5 618 561
174
1 331 781 PV
668
-
$6 751 862
161
2 200 499 PV
639
-
$829 132
204
669 027 PV
628
-
$11 751 454
132
1 789 038 PV
623
-
Girişleri göster:

Takımlar hakkında SSS

  • Counter-Strike oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?

    Verilerimize göre, kayıtlı 8 304 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.

  • E-spor takımları karlı mıdır?

    Kasım 2016'dan bugüne Counter-Strike oyununun en karlı takımı, Natus Vincere tarafından kazanılan $12 478 174 ile Natus Vincere takımıdır.

    Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Team Vitality - $11 751 454

    3. sıra - Astralis - $10 980 267

    4. sıra - FaZe Clan - $9 801 153

    5. sıra - G2 Esports - $7 542 804

  • Kasım Ayının Popüler CS2_name Etkinlikleri

    En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler IEM Beijing 2026• DACH CS Masters Season 6• Exort Series #34
  • Counter-Strike oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?

    En büyük espor takımlarının başında 22 aktif oyuncusuyla Alter Ego geliyor.

    Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Morningstar - 20

    3. sıra - Zomblers - 17

  • CS2_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?

    En popüler CS2_name e-spor takımları: Natus Vincere• Team Vitality• FaZe Clan

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler
;

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak