CSDE CS2 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Kasım 15, 2024
Toplam Para Ödülü
$4 722
Sponsorlar
CSDE (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
6
9
3 714thOnline
89%
Offline
11%
CSDE (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 4
- Kazanılan Maçlar 1
- Kaybedilen Maçlar 3
- Beraberlikler 0
CSDE (CS2) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Genç oyuncu
Kıdemli oyuncu
Ortalama oyuncu yaşı
19 yillar
CSDE (CS2) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 4 255
| 2 598
| 4 240
| 2 677
|
| 2 | Spanish | 9 774
| 6 188
| 3 588
| 8 623
|
| 3 | Others | 7 367
| 1 245
| 7 272
| 5 174
|
| 4 | Total | 3 914
| 9 773
| 5 059
| 8 325
|
CSDE (CS2) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 8 010
| 2 426
| 6 822
| 3 252
|
| 2 | Youtube | 3 830
| 2 674
| 3 146
| 3 699
|
| 3 | 2 006
| 3 626
| 9 388
| 3 504
| |
| 4 | Total | 1 918
| 3 357
| 4 098
| 3 415
|
CSDE (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
1 |
$1 210
|
31.08.25
| -38% 6871 CSDE izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
3 |
$183
|
24.08.25
| +33% 5433 | |
9th
|
-
|
04.05.25
| -62% 4792 | |
8th
|
-
|
12.04.25
| +95% 7246 | |
2 |
$360
|
30.03.25
| +5% 5067 | |
17th
|
-
|
23.02.25
| -27% 4532 | |
2 |
$430
|
22.12.24
| -77% 7150 | |
11th
|
-
|
21.12.24
| -67% 5055 | |
3 |
$2 395
|
17.12.24
| -61% 2942 |
CSDE (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
UPEA National League 2024
UPEA National League 2024
$24 000
| 30.10.24 - 17.12.24 |
Justice Cup vol. 2
Justice Cup vol. 2
$5 000
| 14.12.24 - 21.12.24 |
OldPlayer Tour Masters Lviv 2025
OldPlayer Tour Masters Lviv 2025
$3 874
| 30.08.25 - 31.08.25 |
Paramigo Cup #2
Paramigo Cup #2
$3 000
| 28.04.25 - 04.05.25 |
Legion Regular Cup 2025
Legion Regular Cup 2025
$2 425
| 23.08.25 - 24.08.25 |
CSDE (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Conquest of Prague 2025: Open Qualifier #1
Conquest of Prague 2025: Open Qualifier #1
29 479
| 12.04.25 |
PGL Bucharest 2025: European Open Qualifier #4
PGL Bucharest 2025: European Open Qualifier #4
1 917
| 22.02.25 - 23.02.25 |
UPEA National League 2024
UPEA National League 2024
1 617
| 30.10.24 - 17.12.24 |
Justice Cup vol. 2
Justice Cup vol. 2
587
| 14.12.24 - 21.12.24 |
Paramigo Cup #2
Paramigo Cup #2
410
| 28.04.25 - 04.05.25 |
CSDE (CS2) Takım SSS
CSDE CS2 takımı kaç turnuvada oynadı?
CSDE Counter-Strike takımının 9 turnuvaya katıldı.
CSDE CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
CSDE Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 855 Peak Viewers (UPEA National League 2024).
CSDE CS2 takımının kazancı ne kadar?
CSDE Counter-Strike takımı CS2 turnuvalarından $4 722 para ödülü kazandı.
CSDE'in CS2 kadrosu nedir?
CSDE Counter-Strike takımının ana kadrosu şöyledir:
- Sh1karee
- IVOXYG3N
- 3ippoch (Volodymyr Sivak)
- kirxttu
- k1n
- mattloo
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
CSDE CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda CSDE Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
CSDE CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
CSDE Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - UPEA National League 2024
- 2. - Justice Cup vol. 2
- 3. - OldPlayer Tour Masters Lviv 2025
CSDE takımının oyuncularının ortalaması kaç yaşındadır?
Mevcut takımın ortalama oyuncu yaşı 19
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
CSDE takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
CSDE takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 21476. sıradadır.
Son maçlar
TNL
Forever
DEC
SkyFury
FAVBET CSDE Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
CSDE
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun