Lan Party Hotel (CS2)
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Czech Republic
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$3 834
Sponsorlar
Lan Party Hotel (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
55
14
2 068thOnline
93%
Offline
7%
Lan Party Hotel (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 28
- Kazanılan Maçlar 15
- Kaybedilen Maçlar 13
- Beraberlikler 0
Lan Party Hotel (CS2) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Lan Party Hotel (CS2) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
|
En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
9 439
|
2 988
|
1 128
|
4 028
|
| 2 | Spanish |
2 156
|
9 226
|
5 648
|
9 489
|
| 3 | Others |
4 713
|
4 396
|
8 450
|
4 810
|
| 4 | Total |
2 724
|
8 507
|
6 128
|
7 603
|
Lan Party Hotel (CS2) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
|
En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
3 254
|
3 018
|
2 399
|
8 539
|
| 2 | Youtube |
3 888
|
4 477
|
8 822
|
7 287
|
| 3 |
8 154
|
3 652
|
5 531
|
7 031
|
|
| 4 | Total |
6 500
|
2 622
|
3 452
|
6 178
|
Lan Party Hotel (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
|
5th
|
-
|
08.05.26
|
+80%
8833
Lan Party Hotel izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin |
|
|
7th
|
-
|
04.05.26
|
+26%
8752
|
|
|
7th
|
-
|
16.04.26
|
-92%
7909
|
|
|
13th
|
-
|
10.04.26
|
+95%
7423
|
|
|
9th
|
-
|
05.04.26
|
+2%
2991
|
|
|
3
|
$1 000
|
15.03.26
|
-54%
1512
|
|
|
4th
|
-
|
07.03.26
|
-87%
7521
|
|
|
9th
|
-
|
22.02.26
|
-84%
2987
|
|
|
2
|
-
|
19.10.25
|
-38%
7931
|
|
|
15th
|
-
|
18.04.25
|
+74%
4628
|
- 1
Lan Party Hotel (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Exort Series #22
Exort Series #22
$10 000
|
02.02.26 - 22.02.26 |
Exort Series #23
Exort Series #23
$10 000
|
23.02.26 - 15.03.26 |
United21 Season 45
United21 Season 45
$10 000
|
18.02.26 - 07.03.26 |
Exort Series #24
Exort Series #24
$10 000
|
16.03.26 - 05.04.26 |
United21 Season 47
United21 Season 47
$10 000
|
30.03.26 - 16.04.26 |
Lan Party Hotel (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
LORGAR RANKINGS: Closed Qualifier
LORGAR RANKINGS: Closed Qualifier
5 579
|
20.03.26 - 10.04.26 |
Tipsport Cup Summer 2025
Tipsport Cup Summer 2025
5 060
|
24.08.25 - 14.09.25 |
United21 Season 48
United21 Season 48
2 501
|
19.04.26 - 08.05.26 |
YGames PRO Series 2025: Closed Qualifier
YGames PRO Series 2025: Closed Qualifier
2 366
|
07.04.25 - 18.04.25 |
European Pro League Regular Season 4
European Pro League Regular Season 4
2 305
|
17.04.26 - 04.05.26 |
Lan Party Hotel (CS2) Takım SSS
-
Lan Party Hotel CS2 takımının kaç turnuvada oynadı?
Lan Party Hotel Counter-Strike takımının 14 turnuvaya katıldı.
-
Lan Party Hotel CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
Lan Party Hotel Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 3 775 Peak Viewers (LORGAR RANKINGS: Closed Qualifier).
-
Lan Party Hotel CS2 takımının kazancı ne kadar?
Lan Party Hotel Counter-Strike team net değeri, CS2 turnuvalarından elde edilen $3 834 para ödülüdür.
-
Lan Party Hotel'in CS2 kadrosu nedir?
Lan Party Hotel Counter-Strike takımının ana kadrosu şöyledir:
- N1KOLAJ
- d0mZ1k
-
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
-
Lan Party Hotel CS2 takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda Lan Party Hotel Counter-Strike takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
-
Lan Party Hotel CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Lan Party Hotel Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
-
Lan Party Hotel CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Lan Party Hotel Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - Exort Series #22
- 2. - Exort Series #23
- 3. - United21 Season 45
-
Lan Party Hotel takımının oyuncularının ortalaması kaç yaşındadır?
Mevcut takımın ortalama oyuncu yaşı 0
-
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
-
Lan Party Hotel takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Lan Party Hotel takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 15688. sıradadır.
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Get 5 FREE CS2 cases
& Daily FREE Skin
Son maçlar
LPH
IG
LPH
FF
LPH
KGG
LPH
ALGO
LPH
Imperial.A
Lan Party Hotel Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Lan Party Hotel
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.