Marius (CS2)
Marius CS2 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$2 922
Sponsorlar
Marius (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
19
5
6 686thOnline
0%
Offline
0%
Marius (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 18
- Kazanılan Maçlar 8
- Kaybedilen Maçlar 10
- Beraberlikler 0
Marius (CS2) Kadro
Kadro verileri henüz mevcut değil.
Daha hızlı güncellememize yardımcı olmak ister misiniz?
Aşağıdaki butonu kullanarak eksik kadro bilgilerini ekleyin!
Marius (CS2) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 5 320
| 2 176
| 2 251
| 4 113
|
| 2 | Spanish | 8 283
| 4 844
| 9 778
| 9 842
|
| 3 | Others | 8 990
| 5 180
| 6 504
| 4 246
|
| 4 | Total | 3 661
| 6 365
| 1 886
| 4 216
|
Marius (CS2) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 8 193
| 7 007
| 9 157
| 6 479
|
| 2 | Youtube | 5 040
| 3 176
| 7 192
| 7 841
|
| 3 | 2 324
| 5 528
| 6 964
| 1 026
| |
| 4 | Total | 5 679
| 9 111
| 5 127
| 5 286
|
Marius (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
12th
|
-
|
22.07.25
| ||
5th
|
$2 922
|
13.07.25
| +65% 5291 | |
20th
|
-
|
24.06.25
| -66% 4043 | |
9th
|
-
|
22.06.25
| +99% 4005 | |
17th
|
-
|
22.06.25
| -75% 2063 |
Marius (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
The Proving Grounds Season 2
The Proving Grounds Season 2
$87 700
| 01.07.25 - 13.07.25 |
The Proving Grounds Season 1
The Proving Grounds Season 1
$84 912
| 06.06.25 - 22.06.25 |
Galaxy Battle 2025 // Phase 3
Galaxy Battle 2025 // Phase 3
$50 000
| 11.06.25 - 24.06.25 |
CCT Season 3 European Series #3
CCT Season 3 European Series #3
$50 000
| 10.06.25 - 22.06.25 |
Winline Insight Season 7
Winline Insight Season 7
$50 000
| 23.06.25 - 22.07.25 |
Marius (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
CCT Season 3 European Series #3
CCT Season 3 European Series #3
15 568
| 10.06.25 - 22.06.25 |
The Proving Grounds Season 1
The Proving Grounds Season 1
14 755
| 06.06.25 - 22.06.25 |
Galaxy Battle 2025 // Phase 3
Galaxy Battle 2025 // Phase 3
10 202
| 11.06.25 - 24.06.25 |
The Proving Grounds Season 2
The Proving Grounds Season 2
10 142
| 01.07.25 - 13.07.25 |
Winline Insight Season 7
Winline Insight Season 7
9 697
| 23.06.25 - 22.07.25 |
Marius (CS2) Takım SSS
Marius CS2 takımı kaç turnuvada oynadı?
Marius Counter-Strike takımının 5 turnuvaya katıldı.
Marius CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
Marius Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 5 672 Peak Viewers (The Proving Grounds Season 1).
Marius CS2 takımının kazancı ne kadar?
Marius Counter-Strike takımı CS2 turnuvalarından $2 922 para ödülü kazandı.
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Marius CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Marius Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
Marius CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Marius Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - The Proving Grounds Season 2
- 2. - The Proving Grounds Season 1
- 3. - Galaxy Battle 2025 // Phase 3
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
Marius takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Marius takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 14873. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Son maçlar
PRV
9INE
HEROIC.A
33 Marius Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Marius
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun