RED FEET (CS2)
RED FEET CS2 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$98
Sponsorlar
RED FEET (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
1848
Inativo
3750
Inativo
13
6
5 227thOnline
0%
Offline
0%
RED FEET (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 12
- Kazanılan Maçlar 4
- Kaybedilen Maçlar 8
- Beraberlikler 0
RED FEET (CS2) Kadro
Kadro verileri henüz mevcut değil.
Daha hızlı güncellememize yardımcı olmak ister misiniz?
Aşağıdaki butonu kullanarak eksik kadro bilgilerini ekleyin!
RED FEET (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
7th
|
-
|
17.08.26
| -27% 1496 Inativo | |
4th
|
$98
|
31.07.26
| -37% 2742 | |
17th
|
-
|
27.07.26
| -92% 4681 | |
17th
|
-
|
10.07.26
| +21% 5906 | |
17th
|
-
|
24.05.26
| -70% 3421 | |
5th
|
-
|
09.05.23
| +66% 8945 |
RED FEET (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
CCT South America 2026 Series #2
CCT South America 2026 Series #2
$15 000
| 12.05.26 - 24.05.26 |
CCT South America 2026 Series #3
CCT South America 2026 Series #3
$15 000
| 27.06.26 - 10.07.26 |
CCT South America 2026 Series #4
CCT South America 2026 Series #4
$15 000
| 14.07.26 - 27.07.26 |
CCT South America 2026 Challengers #2
CCT South America 2026 Challengers #2
$2 500
| 08.08.26 - 17.08.26 |
Gamers Club Retake Cup
Gamers Club Retake Cup
$1 970
| 29.07.26 - 31.07.26 |
RED FEET (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
CCT South America 2026 Series #4
CCT South America 2026 Series #4
6 529
| 14.07.26 - 27.07.26 |
CCT South America 2026 Series #3
CCT South America 2026 Series #3
6 001
| 27.06.26 - 10.07.26 |
CCT South America 2026 Series #2
CCT South America 2026 Series #2
2 818
| 12.05.26 - 24.05.26 |
CCT South America 2026 Challengers #2
CCT South America 2026 Challengers #2
1 812
| 08.08.26 - 17.08.26 |
Gamers Club Liga Série B: April 2023
Gamers Club Liga Série B: April 2023
445
| 24.04.23 - 09.05.23 |
RED FEET (CS2) Takım SSS
RED FEET CS2 takımı kaç turnuvada oynadı?
RED FEET Counter-Strike takımının 6 turnuvaya katıldı.
RED FEET CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
RED FEET Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 3 641 Peak Viewers (CCT South America 2026 Series #3).
RED FEET CS2 takımının kazancı ne kadar?
RED FEET Counter-Strike takımı CS2 turnuvalarından $98 para ödülü kazandı.
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
RED FEET CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda RED FEET Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
RED FEET CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
RED FEET Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - CCT South America 2026 Series #2
- 2. - CCT South America 2026 Series #3
- 3. - CCT South America 2026 Series #4
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
RED FEET takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
RED FEET takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 16713. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Son maçlar
RF
BST.A
RF
ODDIK
RF
MAGICOS
RF
Procyon
RF
Pain.A Inativo
RED FEET Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.