Esprit Shōnen (LoL)
Esprit Shōnen LoL Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Esprit ShōnenBölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$270
Sponsorlar
Esprit Shōnen (LoL) yeni İzleyici İstatistikleri
63
7
4 740thOnline
57%
Offline
43%
Esprit Shōnen (LoL) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 44
- Kazanılan Maçlar 13
- Kaybedilen Maçlar 31
- Beraberlikler 0
Esprit Shōnen (LoL) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Genç oyuncu
Kıdemli oyuncu
Ortalama oyuncu yaşı
34 yillar
Esprit Shōnen (LoL) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
2 600
|
7 603
|
2 728
|
7 651
|
| 2 | Spanish |
4 396
|
9 950
|
3 126
|
4 174
|
| 3 | Others |
7 439
|
7 475
|
7 507
|
8 124
|
| 4 | Total |
2 216
|
4 788
|
2 229
|
5 088
|
Esprit Shōnen (LoL) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
7 021
|
5 854
|
8 480
|
3 608
|
| 2 | Youtube |
4 253
|
3 007
|
2 811
|
3 652
|
| 3 |
4 929
|
5 046
|
2 327
|
5 250
| |
| 4 | Total |
2 514
|
2 574
|
7 501
|
4 214
|
Esprit Shōnen (LoL) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
10th
|
-
|
02.09.26
| +84% 4723 Esprit Shōnen izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
6th
|
-
|
03.06.26
| -8% 1205 | |
11th
|
-
|
06.03.26
| -54% 5501 | |
9th
|
-
|
23.10.24
| -83% 3950 | |
3 |
$270
|
11.08.24
| +96% 4797 | |
7th
|
-
|
04.08.24
| +34% 9851 | |
5th
|
-
|
09.04.24
| +62% 4244 |
Esprit Shōnen (LoL) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Coupe de France 2024
Coupe de France 2024
$11 092
| 16.09.24 - 23.10.24 |
Nexus Tour 2024 - Etape 6
Nexus Tour 2024 - Etape 6
$1 889
| 03.08.24 - 11.08.24 |
LFL Division 2 Spring 2024
LFL Division 2 Spring 2024
| 19.01.24 - 09.04.24 |
LFL Division 2 Summer 2024
LFL Division 2 Summer 2024
| 21.05.24 - 04.08.24 |
LFL 2026 Invitational
LFL 2026 Invitational
| 21.01.26 - 06.03.26 |
Esprit Shōnen (LoL) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
LFL 2026 Invitational
LFL 2026 Invitational
121 047
| 21.01.26 - 06.03.26 |
Coupe de France 2024
Coupe de France 2024
58 083
| 16.09.24 - 23.10.24 |
LFL 2026 Spring
LFL 2026 Spring
52 100
| 08.04.26 - 03.06.26 |
LFL 2026 Summer
LFL 2026 Summer
47 038
| 21.07.26 - 02.09.26 |
LFL Division 2 Spring 2024
LFL Division 2 Spring 2024
33 665
| 19.01.24 - 09.04.24 |
Esprit Shōnen (LoL) Takım SSS
Esprit Shōnen LoL takımının kaç turnuvada oynadı?
Esprit Shōnen League of Legends takımının 7 turnuvaya katıldı.
Esprit Shōnen LoL takımının izleyici rekoru nedir?
Esprit Shōnen League of Legends takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 39 372 Peak Viewers (Coupe de France 2024).
Esprit Shōnen LoL takımının kazancı ne kadar?
Esprit Shōnen League of Legends team net değeri, LoL turnuvalarından elde edilen $270 para ödülüdür.
Esprit Shōnen'in LoL kadrosu nedir?
Esprit Shōnen League of Legends takımının ana kadrosu şöyledir:
- fantomisto (Thomas Folcher)
- Stifler
- Gordinho (Simao Valente)
- Yen (Fadi Behnam)
- Lulas (Luís Azevedo)
- Archfiend (Anthony Petkov)
- Nozuru
- Greco
- ShLaYa (Tony Carmona)
- Fanta
- OmeGeaR
- Trap
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Esprit Shōnen LoL takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda Esprit Shōnen League of Legends takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
Esprit Shōnen LoL takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Esprit Shōnen League of Legends team programında yaklaşan bir maç yok.
Esprit Shōnen LoL takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Esprit Shōnen League of Legends takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - Coupe de France 2024
- 2. - Nexus Tour 2024 - Etape 6
- 3. - LFL Division 2 Spring 2024
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
Esprit Shōnen takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Esprit Shōnen takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 6879. sıradadır.
Son maçlar
Esprit Shōnen Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Esprit Shōnen
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
LoL