New York Excelsior (OW)
New York Excelsior (OW) yeni İzleyici İstatistikleri
7706
Organizasyon kapalı
1688
Organizasyon kapalı
182
28
961stOnline
46%
Offline
54%
New York Excelsior (OW) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 5
- Kazanılan Maçlar 3
- Kaybedilen Maçlar 2
- Beraberlikler 0
New York Excelsior (OW) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
New York Excelsior (OW) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
13th
|
-
|
10.04.23
| +4% 4930 Organizasyon kapalı | |
3 |
$450 000
|
29.09.19
| +57% 1516 | |
3 |
-
|
13.05.19
| +17% 3103 | |
3 |
$100 000
|
28.07.18
| +59% 1004 |
New York Excelsior (OW) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Overwatch League 2019 Playoffs
Overwatch League 2019 Playoffs
$3 500 000
| 30.08.19 - 29.09.19 |
Overwatch League 2018 Playoffs
Overwatch League 2018 Playoffs
$1 700 000
| 11.07.18 - 28.07.18 |
Overwatch League 2019: Stage 1
Overwatch League 2019: Stage 1
$500 000
| 14.02.19 - 24.03.19 |
Overwatch League 2019: Stage 2
Overwatch League 2019: Stage 2
$500 000
| 04.04.19 - 13.05.19 |
Overwatch League 2019: Stage 3
Overwatch League 2019: Stage 3
$500 000
| 06.06.19 - 14.07.19 |
New York Excelsior (OW) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Overwatch League - Inaugural Season: Stage 1
Overwatch League - Inaugural Season: Stage 1
437 006
| 10.01.18 - 11.02.18 |
Overwatch League 2018 Playoffs
Overwatch League 2018 Playoffs
349 592
| 11.07.18 - 28.07.18 |
Overwatch League 2019 Playoffs
Overwatch League 2019 Playoffs
318 019
| 30.08.19 - 29.09.19 |
Overwatch League 2019: Stage 1
Overwatch League 2019: Stage 1
297 888
| 14.02.19 - 24.03.19 |
Overwatch League 2019: Stage 2
Overwatch League 2019: Stage 2
246 809
| 04.04.19 - 13.05.19 |
New York Excelsior (OW) Takım SSS
New York Excelsior OW takımı kaç turnuvada oynadı?
New York Excelsior Overwatch takımının 28 turnuvaya katıldı.
New York Excelsior OW takımının izleyici rekoru nedir?
New York Excelsior Overwatch takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 290 222 Peak Viewers (Overwatch League 2019: Stage 1).
New York Excelsior OW takımının kazancı ne kadar?
New York Excelsior Overwatch takımı OW turnuvalarından $1 640 618 para ödülü kazandı.
New York Excelsior'in OW kadrosu nedir?
New York Excelsior Overwatch takımının ana kadrosu şöyledir:
- NyanSox
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
New York Excelsior OW takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda New York Excelsior Overwatch team programında yaklaşan bir maç yok.
New York Excelsior OW takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
New York Excelsior Overwatch takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - Overwatch League 2019 Playoffs
- 2. - Overwatch League 2018 Playoffs
- 3. - Overwatch League 2019: Stage 1
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
New York Excelsior takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
New York Excelsior takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 1726. sıradadır.
Son maçlar
NYE
WAS
NYE
VAN
NYE
GLA
NYE
WAS
NYE
GLA Organizasyon kapalı
New York Excelsior Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Organization
OW