NTX Esports (RL)
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$4 320
Sponsorlar
NTX Esports (RL) yeni İzleyici İstatistikleri
6
5 218thOnline
83%
Offline
17%
NTX Esports (RL) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar N/A
- Kazanılan Maçlar 0
- Kaybedilen Maçlar 0
- Beraberlikler 0
Win
Rekor galibiyet serisi
-
Lose
Rekor galibiyet serisi
-
Karşı en çok oynanan rakip
Karşı en çok kazanılan rakip
NTX Esports (RL) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
-
Genç oyuncu
-
Kıdemli oyuncu
-
Ortalama oyuncu yaşı
27 yillar
NTX Esports (RL) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
|
En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
9 756
|
3 060
|
7 395
|
6 661
|
| 2 | Spanish |
1 235
|
4 960
|
5 348
|
5 891
|
| 3 | Others |
6 000
|
2 303
|
8 598
|
8 055
|
| 4 | Total |
3 710
|
9 061
|
5 233
|
2 499
|
NTX Esports (RL) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
|
En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
3 146
|
4 179
|
5 160
|
5 236
|
| 2 | Youtube |
8 826
|
7 739
|
7 525
|
8 461
|
| 3 |
7 988
|
6 776
|
5 882
|
7 082
|
|
| 4 | Total |
8 502
|
3 021
|
6 591
|
4 981
|
NTX Esports (RL) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
|
41st
|
$450
|
19.04.26
|
+43%
1809
NTX Esports izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin |
|
|
29th
|
$1 050
|
05.04.26
|
+14%
1600
|
|
|
49th
|
$450
|
22.03.26
|
-71%
5144
|
|
|
73rd
|
$300
|
08.02.26
|
-95%
4412
|
|
|
23rd
|
$1 050
|
25.01.26
|
-20%
6499
|
|
|
97th
|
$300
|
06.12.25
|
-53%
2499
|
|
|
33rd
|
$100
|
01.09.25
|
+36%
1124
|
NTX Esports (RL) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 2
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 2
$136 800
|
17.01.26 - 25.01.26 |
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 3
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 3
$136 800
|
30.01.26 - 08.02.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
$136 800
|
27.03.26 - 05.04.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 6
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 6
$136 800
|
10.04.26 - 19.04.26 |
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 1
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 1
$133 200
|
14.11.25 - 06.12.25 |
NTX Esports (RL) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 3
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 3
175 752
|
30.01.26 - 08.02.26 |
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 2
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 2
137 415
|
17.01.26 - 25.01.26 |
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 1
RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 1
98 112
|
14.11.25 - 06.12.25 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 4
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 4
89 527
|
13.03.26 - 22.03.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
87 059
|
27.03.26 - 05.04.26 |
NTX Esports (RL) Takım SSS
-
NTX Esports RL takımının kaç turnuvada oynadı?
NTX Esports Rocket League takımının 6 turnuvaya katıldı.
-
NTX Esports RL takımının izleyici rekoru nedir?
NTX Esports Rocket League takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru Peak Viewers ().
-
NTX Esports RL takımının kazancı ne kadar?
NTX Esports Rocket League team net değeri, RL turnuvalarından elde edilen $4 320 para ödülüdür.
-
NTX Esports'in RL kadrosu nedir?
NTX Esports Rocket League takımının ana kadrosu şöyledir:
- DappDapp
- impulse (Pedro Kuhn)
- fade.
- Tufyo
-
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
-
NTX Esports RL takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda NTX Esports Rocket League takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
-
NTX Esports RL takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda NTX Esports Rocket League team programında yaklaşan bir maç yok.
-
NTX Esports RL takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
NTX Esports Rocket League takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 2
- 2. - RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 3
- 3. - RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
-
NTX Esports takımının oyuncularının ortalaması kaç yaşındadır?
Mevcut takımın ortalama oyuncu yaşı 27
-
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
-
NTX Esports takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
NTX Esports takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 46005. sıradadır.
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
NTX Esports Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
NTX Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.