Oyuncu /
fade.
fade. Espor kariyeri
fade. Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
fade.
|
25th
|
$200
|
01.09.25
|
fade. Son turnuva
• $ 136 800
• $ 136 800
• $ 133 200
• $ 136 800
• $ 136 800
fade. Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
30.01.26 - 08.02.26
|
175 752
| |
|
17.01.26 - 25.01.26
|
137 415
| |
|
14.11.25 - 06.12.25
|
98 112
| |
|
13.03.26 - 22.03.26
|
89 527
| |
|
27.03.26 - 05.04.26
|
87 059
|
fade. İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
30.01.26 - 08.02.26
|
1 069 241
| |
|
17.01.26 - 25.01.26
|
952 416
| |
|
27.03.26 - 05.04.26
|
917 193
| |
|
13.03.26 - 22.03.26
|
870 668
| |
|
14.11.25 - 06.12.25
|
791 877
|
Oyuncu SSS
fade. nereli?
“fade.” , North America ülkesinden.
fade. hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.fade. hangi oyundur?
fade., bir Rocket League oyuncusudur.
fade. şu anda hangi espor takımında?
fade.'in şu anki Rocket League takımı NTX Esports.
fade.'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, fade.'in yer aldığı en çok izlenen turnuva RLCS 2026 - Boston Major: NA Open 3 oldu ve en yüksek izleyici sayısı 175 752 olarak kaydedildi.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.