Xipto GC (Valorant)
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Philippines
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$72 500
Sponsorlar
Xipto GC (Valorant) yeni İzleyici İstatistikleri
23
7
4 238thOnline
43%
Offline
57%
Xipto GC (Valorant) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 17
- Kazanılan Maçlar 12
- Kaybedilen Maçlar 5
- Beraberlikler 0
Xipto GC (Valorant) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Xipto GC (Valorant) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
|
En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
2 943
|
6 411
|
2 070
|
2 560
|
| 2 | Spanish |
1 419
|
1 338
|
3 835
|
1 798
|
| 3 | Others |
2 624
|
3 286
|
8 677
|
1 479
|
| 4 | Total |
1 134
|
9 582
|
7 272
|
5 194
|
Xipto GC (Valorant) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
|
En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
6 867
|
3 236
|
5 191
|
6 364
|
| 2 | Youtube |
3 009
|
6 613
|
5 926
|
7 674
|
| 3 |
9 309
|
1 282
|
5 150
|
1 727
|
|
| 4 | Total |
5 475
|
4 765
|
7 843
|
2 456
|
Xipto GC (Valorant) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
|
9th
|
$10 000
|
30.11.25
|
-7%
9150
Xipto GC izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin |
|
|
1
|
$5 000
|
12.10.25
|
+75%
7186
|
|
|
2
|
$2 500
|
06.07.25
|
+72%
6090
|
|
|
4th
|
$50 000
|
17.11.24
|
+63%
6188
|
|
|
1
|
$5 000
|
06.10.24
|
+60%
2752
|
|
|
1
|
-
|
29.03.24
|
+56%
1368
|
Xipto GC (Valorant) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
VCT 2024: Game Changers Championship
VCT 2024: Game Changers Championship
$500 000
|
08.11.24 - 17.11.24 |
VALORANT Game Changers Championship 2025
VALORANT Game Changers Championship 2025
$500 000
|
20.11.25 - 30.11.25 |
VCT 2024: Game Changers Pacific
VCT 2024: Game Changers Pacific
$20 000
|
01.10.24 - 06.10.24 |
VCT Game Changers Pacific 2025
VCT Game Changers Pacific 2025
$20 000
|
06.10.25 - 12.10.25 |
VCT 2024: Game Changers SEA Stage 2
VCT 2024: Game Changers SEA Stage 2
$10 000
|
11.07.24 - 28.07.24 |
Xipto GC (Valorant) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
VCT 2024: Game Changers Championship
VCT 2024: Game Changers Championship
464 695
|
08.11.24 - 17.11.24 |
VALORANT Game Changers Championship 2025
VALORANT Game Changers Championship 2025
228 672
|
20.11.25 - 30.11.25 |
VCT 2024: Game Changers Pacific
VCT 2024: Game Changers Pacific
34 505
|
01.10.24 - 06.10.24 |
VCT Game Changers Pacific 2025
VCT Game Changers Pacific 2025
22 074
|
06.10.25 - 12.10.25 |
VCT 2024: Game Changers SEA Stage 2
VCT 2024: Game Changers SEA Stage 2
4 629
|
11.07.24 - 28.07.24 |
Xipto GC (Valorant) Takım SSS
-
Xipto GC Valorant takımının kaç turnuvada oynadı?
Xipto GC Valorant takımının 7 turnuvaya katıldı.
-
Xipto GC Valorant takımının izleyici rekoru nedir?
Xipto GC Valorant takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 170 589 Peak Viewers (VCT 2024: Game Changers Championship).
-
Xipto GC Valorant takımının kazancı ne kadar?
Xipto GC Valorant team net değeri, Valorant turnuvalarından elde edilen $72 500 para ödülüdür.
-
Xipto GC'in Valorant kadrosu nedir?
Xipto GC Valorant takımının ana kadrosu şöyledir:
- Kon (Loraine Pagente)
-
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
-
Xipto GC Valorant takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda Xipto GC Valorant takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
-
Xipto GC Valorant takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Xipto GC Valorant team programında yaklaşan bir maç yok.
-
Xipto GC Valorant takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Xipto GC Valorant takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - VCT 2024: Game Changers Championship
- 2. - VALORANT Game Changers Championship 2025
- 3. - VCT 2024: Game Changers Pacific
-
Xipto GC takımının oyuncularının ortalaması kaç yaşındadır?
Mevcut takımın ortalama oyuncu yaşı 0
-
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
-
Xipto GC takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Xipto GC takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 2321. sıradadır.
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Son maçlar
XiptoGC
Ninetails
XiptoGC
KC.GC
XiptoGC
Ninetails
XiptoGC
Ninetails
XiptoGC
Falcons.V
Xipto GC Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Xipto GC
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.