En büyük Valorant espor takımları istatistikleri

2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.

Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin

Analiz etmeye başla
300 dolardan başlayan fiyatlarla
Filtreler:
1
Tümünü Temizle
Takım Kazanılan Para Ödülü Takım Turnuvaları En Yüksek İzleyiciler Maçlar Win Streak
$1 513 218
58
1 291 045 PV
276
-
$1 253 240
57
1 319 066 PV
255
2
$1 058 000
56
1 687 842 PV
234
-
$452 939
55
536 690 PV
227
-
$1 495 007
47
1 473 642 PV
217
-
$144 198
52
723 348 PV
205
-
$692 719
40
1 001 726 PV
200
-
$822 049
47
754 767 PV
199
-
$1 152 500
49
687 316 PV
196
-
$126 095
44
690 930 PV
192
-

Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
Tüm takım ve rakip izlenme verilerine tek bir yerden erişin.

Abone ol
300 dolardan başlayan fiyatlarla
$569 626
50
783 985 PV
191
-
$1 400 673
43
1 412 558 PV
186
-
$1 557 453
46
1 412 558 PV
185
-
$850 000
49
1 687 842 PV
183
-
$541 615
28
278 430 PV
179
4
$49 110
34
156 965 PV
177
-
$12 956
28
31 142 PV
173
-
$479 521
45
1 060 257 PV
168
-
$711 450
41
1 473 642 PV
168
-
$425 413
49
1 319 066 PV
166
-
Girişleri göster:

Takımlar hakkında SSS

  • Valorant oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?

    Verilerimize göre, kayıtlı 4 220 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.

  • E-spor takımları karlı mıdır?

    Kasım 2016'dan bugüne Valorant oyununun en karlı takımı, REJECT tarafından kazanılan $2 931 751 ile REJECT takımıdır.

    Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Onic Esports - $2 382 900

    3. sıra - EDward Gaming - $1 557 453

    4. sıra - Paper Rex - $1 513 218

    5. sıra - Fnatic - $1 495 007

  • Ekim Ayının Popüler Valorant_name Etkinlikleri

    En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler VALORANT Champions 2026
  • Valorant oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?

    En büyük e-spor takımlarının başında, TBK Esports tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 26 bulunmaktadır.

    Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Ramboot Club - 25

    3. sıra - YFP X - 23

    4. sıra - RIZON - 20

    5. sıra - Zen eSports GC - 19

  • Valorant_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?

    En popüler Valorant_name e-spor takımları: Paper Rex• Sentinels• Fnatic

Aktif ekiplerin değerlendirmesi

CS2 CS2 8 288
RL RL 5 648
LoL LoL 4 594

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler
;

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak