Organizasyonlar /

LOUD LOUD

LOUD Organizasyon İstatistikleri

Kurulan

Şubat 28, 2019

Bölge

br
Brazil

İnternet sitesi

loud.gg

Merch mağazası

new

Mağazayı ziyaret et

Toplam Para Ödülü

$1 699 500

Sponsorlar

Itaú , oBoticario , Mentos
+ 2

LOUD Espor istatistikleri

Tüm Zamanların En Yüksek İzleyici Sayısı

1 505 804

VALORANT Champions 2022
2026
882 941
2025
442 271
2024
1 065 744
2023
1 443 103
2022
1 505 804
2021
319 902
Toplam Maç

638

114th
16% in 2026 (99)
2026
99
2025
90
2024
130
2023
130
2022
113
2021
76
Turnuvalar

263

8% in 2026 (21)
2026
21
2025
59
2024
80
2023
44
2022
20
2021
10
2020
2
2019
2
İzlenme Verileri:
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019

Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.

Erişim için abone olun

LOUD
24/28 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası

10
11
12
13
14
15
16
17
3
18
3
19
2
20
4
21
5
22
3
23
2
24
25
1
26
27
1
28
29
30
31
32
33
34
35
36+

Şunlar için eşleşme sayısı 2026

Total matches:
98
36 Matches
League of Legends League of Legends 37%
30
Valorant Valorant 31%
25
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 26%
7
Free Fire Free Fire 7%
League of Legends
League of Legends
36
Valorant
Valorant
30
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
25
Free Fire
Free Fire
7

LOUD Takım sonuçları

İsim Takım / Oyuncu Yer Kazançlar
Etkinlik Bitişi
Takımın İzlenen Saati
LLL
LOUD
2
$24 044
11.10.26
+1% 2875

LOUD İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz?

Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir!

LOUD
LOUD
10th
$8 000
11.10.26
+14% 2251
LLL
LOUD
3
$10 000
10.10.26
-35% 8010
mack
40th
$6 000
27.09.26
+87% 4036
LOUD
LOUD
2
$65 000
06.09.26
-73% 9442
Diguera
Rodrigo Eifler Santa Helena
12th
$500
06.09.26
-39% 3856
Diguera
Rodrigo Eifler Santa Helena
11th
$50
06.09.26
-41% 3953
mack
1
$15 000
03.08.26
-25% 2809
LOUD
LOUD
6th
$11 000
20.07.26
+93% 1637
LLL
LOUD
3
$120 000
18.07.26
-76% 5248
Girişleri göster:

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler

LOUD Oyuncular Yaş İstatistikleri

Birleştirildiğinde
Ortalama oyuncu yaşı
21 yıllar
Güncel kadrolar
Ortalama oyuncu yaşı
21 yıllar
Sola döndüğünde
Ortalama oyuncu yaşı
22 yıllar
Oynanan ortalama gün sayısı
395 günler
Maksimum
2351 günler
Thurzin
Antrenör sayısı
44
Kaptan sayısı
3
Yedeklerin Sayısı
2
Bir koçun tutulduğu ortalama gün sayısı
335.6 günler
Bir kaptanın tutulduğu ortalama gün sayısı
1011 günler
Bir Stand-in'in tutulduğu ortalama gün sayısı
367 günler

LOUD Organizasyon SSS

  • Kaç turnuva oynadı LOUD takımları?

    LOUD, çeşitli espor disiplinlerinde 263 turnuvalarına katılmıştır.

  • Nedir LOUD izleyicileri kaydı?

    Tüm zamanların LOUD görüntüleme rekoru 1 505 804 Peak Viewers (VALORANT Champions 2022).

  • LOUD ne kadar kazanıyor?

    LOUD net değeri $1 699 500 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.

  • LOUD hangi ülkeden?

    LOUD Brazil'da bulunuyor

  • LOUD 2026'da ne kadar kazandı?

    LOUD 2026'da $395 990 kazandı

  • LOUD merchi nereden satın alınır?

    Resmi LOUD ürünlerini, formalar, tişörtler ve diğer ürünler dahil olmak üzere, resmi LOUD mağazasından satın alabilirsiniz.

LOUD

LOUD

Takım İçgörüleri ve Analitiği

  • Her maç için izlenme verisi
  • Dil ve platform dağılımı
  • Rakip karşılaştırması
  • Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
  • Organizasyonun aylık sonuçları

Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?

Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun

Bilgi gönder

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak