Kurulan
Ocak 1, 2016
Bölge
United States
İnternet sitesi
nrg.gg
Toplam Para Ödülü
$8 294 919
Sponsorlar
NRG Esports Espor istatistikleri
|
2026
|
757 111
|
|
|
2025
|
1 473 642
|
|
|
2024
|
685 227
|
|
|
2023
|
1 371 185
|
|
|
2022
|
397 868
|
|
|
2021
|
280 226
|
|
|
2020
|
226 426
|
|
|
2019
|
769 902
|
|
|
2018
|
418 346
|
|
|
2017
|
206 570
|
|
|
2016
|
117 517
|
1 414
24th|
2026
|
102
|
|
|
2025
|
127
|
|
|
2024
|
134
|
|
|
2023
|
94
|
|
|
2022
|
99
|
|
|
2021
|
145
|
|
|
2020
|
149
|
|
|
2019
|
191
|
|
|
2018
|
247
|
|
|
2017
|
103
|
|
|
2016
|
23
|
483
|
2026
|
23
|
|
|
2025
|
42
|
|
|
2024
|
64
|
|
|
2023
|
33
|
|
|
2022
|
64
|
|
|
2021
|
60
|
|
|
2020
|
61
|
|
|
2019
|
38
|
|
|
2018
|
51
|
|
|
2017
|
31
|
|
|
2016
|
7
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
||
|
2022
|
||
|
2021
|
||
|
2020
|
||
|
2019
|
||
|
2018
|
||
|
2017
|
||
|
2016
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
NRG Esports24/25 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Valorant
34%
Counter-Strike
27%
Rocket League
23%
League of Legends
9%
Marvel Rivals
7%
NRG Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
1 473 642
|
$306 450
|
|
|
1 371 185
|
$200 125
|
|
|
769 902
|
$1 241 115
|
|
|
534 158
|
$2 157 031
|
|
|
87 113
|
$58 125
|
|
|
41 867
|
$2 000
|
|
|
4 953
|
$1 250
|
|
|
-
|
$6 000
|
NRG Esports Flamalar
NRG Esports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
NRG.A
NRG Academy
|
9th
|
-
|
07.05.26
|
+32%
6068
NRG Esports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
NRG
NRG Esports
|
5th
|
-
|
26.04.26
|
-8%
2266
|
|
|
NRG.S
NRG Shock
|
7th
|
$2 000
|
20.04.26
|
+100%
6427
|
|
|
NRG.A
NRG Academy
|
13th
|
-
|
20.04.26
|
+86%
4035
|
|
|
NRG
NRG Esports
|
1
|
$21 000
|
19.04.26
|
-76%
5982
|
|
|
NRG
NRG Esports
|
12th
|
$9 375
|
11.04.26
|
-15%
6349
|
|
|
NRG
NRG Esports
|
3
|
$8 100
|
05.04.26
|
+20%
6018
|
|
|
NRG
NRG Esports
|
9th
|
$7 500
|
29.03.26
|
+18%
9512
|
|
|
NRG
NRG Esports
|
2
|
$12 000
|
22.03.26
|
-41%
3857
|
|
|
NRG
NRG Esports
|
3
|
$125 000
|
15.03.26
|
+47%
9765
|
- 1
- ...
NRG Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
NRG Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Call of Duty League 2020 Finals
Call of Duty League 2020 Finals
$4 600 000
|
19.08.20 - 30.08.20 |
Overwatch League 2019 Playoffs
Overwatch League 2019 Playoffs
$3 500 000
|
30.08.19 - 29.09.19 |
Overwatch League 2021 Playoffs
Overwatch League 2021 Playoffs
$3 200 000
|
21.09.21 - 26.09.21 |
Overwatch League 2020 Playoffs Grand Finals
Overwatch League 2020 Playoffs Grand Finals
$3 050 000
|
08.10.20 - 10.10.20 |
Overwatch League 2022 Playoffs
Overwatch League 2022 Playoffs
$2 550 000
|
30.10.22 - 05.11.22 |
NRG Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
2023 World Championship [Worlds 2023]
2023 World Championship [Worlds 2023]
PV: 6 402 760
|
10.10.23 - 19.11.23 |
BLAST.tv Austin Major 2025
BLAST.tv Austin Major 2025
PV: 1 789 038
|
03.06.25 - 22.06.25 |
StarLadder Budapest Major 2025
StarLadder Budapest Major 2025
PV: 1 587 459
|
24.11.25 - 14.12.25 |
VALORANT Champions 2025
VALORANT Champions 2025
PV: 1 473 642
|
12.09.25 - 05.10.25 |
VCT 2023: LOCK//IN São Paulo
VCT 2023: LOCK//IN São Paulo
PV: 1 444 670
|
13.02.23 - 04.03.23 |
NRG Esports Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı NRG Esports takımları?
NRG Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 483 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir NRG Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların NRG Esports görüntüleme rekoru 1 473 642 Peak Viewers (VALORANT Champions 2025).
-
NRG Esports ne kadar kazanıyor?
NRG Esports net değeri $8 294 919 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
NRG Esports hangi ülkeden?
NRG Esports United States'da bulunuyor
-
NRG Esports 2026'da ne kadar kazandı?
NRG Esports 2026'da $289 225 kazandı
1. - IEM Kraków 2026
2. - IEM Atlanta 2026
3. - VALORANT Masters Santiago 2026
5. - PGL Bucharest 2026
ve diğer espor turnuvalarından.
-
NRG Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
NRG Esports ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir NRG Esports kavurma makineleri?
İlk 3 NRG Esports ekipleri:
-
En popüler NRG Esports yayıncıları kimlerdir?
En iyi 3 NRG Esports yayıncıları:
-
NRG Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
NRG Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 36 sırada yer alıyor
-
NRG Esports'daki en son transfer nedir?
NRG Esports'daki en son transfer 24 Apr 2026 mitch'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
NRG Esports Yaklaşan maçlar (GMT+0)
NRG Esports Başarılar
-
1,000,000 Peak Viewers
(19.10.23)
NRG Esports Son turnuvalar
NRG Esports Ülkelere göre oyuncular
NRG Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
CS2
RL
LoL
HS