Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
Canada
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$24 975
Sponsorlar
St. Clair College Espor istatistikleri
10 768
|
2023
|
10 768
|
|
|
2022
|
208
|
3
1 245th|
2023
|
2
|
|
|
2022
|
1
|
11
|
2026
|
2
|
|
|
2024
|
4
|
|
|
2023
|
4
|
|
|
2022
|
1
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
St. Clair College8/22 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
St. Clair College Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
10 768
|
$16 332
|
|
|
208
|
-
|
|
|
-
|
$21 250
|
|
|
-
|
-
|
|
|
-
|
-
|
St. Clair College Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
St. Clair
St. Clair College
|
73rd
|
$300
|
05.04.26
|
+8%
2234
St. Clair College İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
St. Clair
St. Clair College
|
49th
|
$450
|
22.03.26
|
-98%
6639
|
|
|
Fabso
Fabian Buß
|
49th
|
$100
|
01.09.25
|
-64%
7961
|
|
|
St. Clair
St. Clair College
|
6th
|
-
|
22.09.24
|
+1%
7450
|
|
|
St. Clair
St. Clair College
|
7th
|
$10 000
|
09.06.24
|
+31%
3178
|
|
|
St. Clair
St. Clair College
|
7th
|
$10 000
|
08.06.24
|
-52%
6527
|
|
|
St. Clair
St. Clair College
|
13th
|
$1 725
|
04.06.23
|
+13%
8555
|
|
|
St. Clair
St. Clair College
|
2
|
$2 500
|
29.04.23
|
-49%
4543
|
St. Clair College Oyuncular Yaş İstatistikleri
St. Clair College Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
CLOL 2024 Championship
CLOL 2024 Championship
$190 000
|
27.04.24 - 09.06.24 |
League of Legends College Championship 2024
League of Legends College Championship 2024
$190 000
|
27.04.24 - 08.06.24 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
$136 800
|
27.03.26 - 05.04.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 4
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 4
$133 200
|
13.03.26 - 22.03.26 |
Collegiate Rocket League 2023 - World Championship
Collegiate Rocket League 2023 - World Championship
$75 000
|
02.06.23 - 04.06.23 |
St. Clair College Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
St. Clair College Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı St. Clair College takımları?
St. Clair College, çeşitli espor disiplinlerinde 11 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir St. Clair College izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların St. Clair College görüntüleme rekoru 10 768 Peak Viewers (Collegiate Rocket League 2023 North America Last Chance Qualifier).
-
St. Clair College ne kadar kazanıyor?
St. Clair College net değeri $24 975 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
St. Clair College hangi ülkeden?
St. Clair College Canada'da bulunuyor
-
St. Clair College 2026'da ne kadar kazandı?
St. Clair College 2026'da $750 kazandı
1. - RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
2. - RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 4
ve diğer espor turnuvalarından.
-
St. Clair College ile en iyi turnuvalar hangileridir?
St. Clair College ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir St. Clair College kavurma makineleri?
İlk 3 St. Clair College ekipleri:
-
St. Clair College dünya sıralamasında kaçıncı?
St. Clair College, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 773 sırada yer alıyor
-
St. Clair College'daki en son transfer nedir?
St. Clair College'daki en son transfer 06 Jan 2026 Topablo'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
CANLI maçlar
St. Clair College Son turnuvalar
St. Clair College Ülkelere göre oyuncular
St. Clair College
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
Rainbow 6
LoL
MR