Still Moving Under Gunfire Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$2 126 471
Sponsorlar
Still Moving Under Gunfire Espor istatistikleri
2023
|
829 403
| |
2022
|
106 724
| |
2021
|
1 735 795
| |
2020
|
181 886
| |
2019
|
71 032
| |
2018
|
145 216
|
487
173rd
2023
|
105
| |
2022
|
103
| |
2021
|
174
| |
2020
|
43
| |
2019
|
25
| |
2018
|
37
|
85
2023
|
19
| |
2022
|
22
| |
2021
|
30
| |
2020
|
11
| |
2019
|
2
| |
2018
|
2
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Still Moving Under Gunfire1/1 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Still Moving Under Gunfire Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
169 147
|
$1 331 555
| |
145 216
|
$93 423
|
Still Moving Under Gunfire Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
SMG
Team SMG
|
9th
|
$20 000
|
17.12.23
| +89% 9881 Still Moving Under Gunfire İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
SMG
Team SMG
|
4th
|
$50 000
|
03.12.23
| +55% 3767 | |
|
SMG
Team SMG
|
17th
|
$31 517
|
30.10.23
| -47% 1258 | |
|
SMG
Team SMG
| 1 |
$12 000
|
15.10.23
| -41% 2438 | |
|
SMG
Team SMG
| 2 |
$17 900
|
08.10.23
| +97% 8170 | |
|
SMG
Team SMG
| 1 |
-
|
31.08.23
| +61% 4985 | |
|
SMG
Team SMG
| 1 |
$3 500
|
30.07.23
| -32% 9974 | |
|
SMG
Team SMG
|
13th
|
-
|
02.07.23
| -87% 3229 | |
|
SMG
Team SMG
| 1 |
$3 500
|
10.06.23
| +41% 2826 | |
|
SMG
Team SMG
|
5th
|
$25 000
|
05.06.23
| +96% 9008 |
- 1
- ...
Still Moving Under Gunfire Oyuncular Yaş İstatistikleri
Still Moving Under Gunfire Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Peacekeeper Elite League Summer 2022
Peacekeeper Elite League Summer 2022
$4 130 244
| 16.06.22 - 21.08.22 |
The International 2023
The International 2023
$3 287 253
| 12.10.23 - 30.10.23 |
M5 World Championship
M5 World Championship
$900 000
| 23.11.23 - 17.12.23 |
M3 World Championship
M3 World Championship
$800 000
| 06.12.21 - 19.12.21 |
VCT 2023: Game Changers Championship
VCT 2023: Game Changers Championship
$500 000
| 28.11.23 - 03.12.23 |
Still Moving Under Gunfire Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
M5 World Championship
M5 World Championship
PV: 5 067 107
| 23.11.23 - 17.12.23 |
M3 World Championship
M3 World Championship
PV: 3 191 404
| 06.12.21 - 19.12.21 |
ONE Esports MPL Invitational 2021
ONE Esports MPL Invitational 2021
PV: 1 736 162
| 02.11.21 - 07.11.21 |
The International 2023
The International 2023
PV: 1 442 274
| 12.10.23 - 30.10.23 |
Snapdragon Pro Series Season 3 SEA - Challenge Season
Snapdragon Pro Series Season 3 SEA - Challenge Season
PV: 673 492
| 24.06.23 - 02.07.23 |
Still Moving Under Gunfire Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Still Moving Under Gunfire takımları?
Still Moving Under Gunfire, çeşitli espor disiplinlerinde 85 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Still Moving Under Gunfire izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Still Moving Under Gunfire görüntüleme rekoru 1 735 795 Peak Viewers (M3 World Championship).
Still Moving Under Gunfire ne kadar kazanıyor?
Still Moving Under Gunfire net değeri $2 126 471 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Still Moving Under Gunfire hangi ülkeden?
Still Moving Under Gunfire Malaysia'da bulunuyor
Still Moving Under Gunfire 2026'da ne kadar kazandı?
Still Moving Under Gunfire'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
Still Moving Under Gunfire ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Still Moving Under Gunfire ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Still Moving Under Gunfire kavurma makineleri?
İlk 3 Still Moving Under Gunfire ekipleri:
Still Moving Under Gunfire dünya sıralamasında kaçıncı?
Still Moving Under Gunfire, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 116 sırada yer alıyor
Still Moving Under Gunfire'daki en son transfer nedir?
Still Moving Under Gunfire'daki en son transfer 05 Şub 2024 Loong'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Still Moving Under Gunfire Başarılar
1,000,000 Peak Viewers
(09.12.21)
Still Moving Under Gunfire Son turnuvalar
Still Moving Under Gunfire Ülkelere göre oyuncular
Still Moving Under Gunfire
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
AoV
PUBG Mobile