Veloce Esports
Veloce Esports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$131 475
Sponsorlar
Veloce Esports Espor istatistikleri
2022
|
116 424
| |
2020
|
100 216
| |
2019
|
134 379
|
57
808th
2022
|
14
| |
2020
|
15
| |
2019
|
28
|
14
2022
|
7
| |
2020
|
2
| |
2019
|
7
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
|
Organizasyon kapalı
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Organizasyon kapalı
Veloce Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
134 379
|
$123 078
| |
3 508
|
-
| |
-
|
$2 097
| |
-
|
$6 300
|
Organizasyon kapalı
Veloce Esports Flamalar
| Name |
Followers
| |
|---|---|---|
|
veloceryan
Twitch
· English
|
1K
| |
Veloce Esports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Veloce
Veloce Esports
| 3 |
$3 900
|
05.11.22
| +46% 1866 Organizasyon kapalı | |
|
Veloce
Veloce Esports
|
5th
|
$1 800
|
22.10.22
| -5% 1612 | |
|
Veloce
Veloce Esports
|
20th
|
$10 200
|
15.08.22
| -35% 2835 | |
|
Veloce
Veloce Esports
| 3 |
$3 600
|
29.05.22
| -80% 7682 | |
|
Veloce
Veloce Esports
| 2 |
$6 000
|
29.04.22
| -21% 1113 | |
|
Veloce
Veloce Esports
|
6th
|
$29 397
|
29.03.20
| +44% 6855 | |
|
Veloce
Veloce Esports
|
5th
|
$24 750
|
15.12.19
| +35% 4704 | |
|
Veloce
Veloce Esports
| 3 |
$26 531
|
17.11.19
| -24% 5055 | |
|
Veloce
Veloce Esports
|
17th
|
-
|
17.02.19
| -30% 3810 |
Veloce Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
Veloce Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
RLCS 2021-22 - World Championship
RLCS 2021-22 - World Championship
$2 085 000
| 04.08.22 - 15.08.22 |
RLCS Season 8 World Championship
RLCS Season 8 World Championship
$529 500
| 13.12.19 - 15.12.19 |
RLCS Season 9: Europe
RLCS Season 9: Europe
$313 973
| 09.02.20 - 29.03.20 |
RLCS Season 8: Europe
RLCS Season 8: Europe
$214 250
| 06.10.19 - 17.11.19 |
DreamHack Pro Circuit: Leipzig 2019
DreamHack Pro Circuit: Leipzig 2019
$100 000
| 15.02.19 - 17.02.19 |
Veloce Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
RLCS 2021-22 - World Championship
RLCS 2021-22 - World Championship
PV: 368 721
| 04.08.22 - 15.08.22 |
RLCS Season 8 World Championship
RLCS Season 8 World Championship
PV: 280 495
| 13.12.19 - 15.12.19 |
RLCS Season 9: Europe
RLCS Season 9: Europe
PV: 261 359
| 09.02.20 - 29.03.20 |
RLCS Season 8: Europe
RLCS Season 8: Europe
PV: 76 295
| 06.10.19 - 17.11.19 |
DreamHack Pro Circuit: Leipzig 2019
DreamHack Pro Circuit: Leipzig 2019
PV: 60 611
| 15.02.19 - 17.02.19 |
Veloce Esports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Veloce Esports takımları?
Veloce Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 14 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Veloce Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Veloce Esports görüntüleme rekoru 134 379 Peak Viewers (RLCS Season 8 World Championship).
Veloce Esports ne kadar kazanıyor?
Veloce Esports net değeri $131 475 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Veloce Esports hangi ülkeden?
Veloce Esports United Kingdom'da bulunuyor
Veloce Esports 2026'da ne kadar kazandı?
Veloce Esports'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
Veloce Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Veloce Esports ile en iyi 3 turnuva:
En popüler Veloce Esports yayıncıları kimlerdir?
En iyi 3 Veloce Esports yayıncıları:
1. - VeloceRyan
Veloce Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
Veloce Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 493 sırada yer alıyor
Veloce Esports'daki en son transfer nedir?
Veloce Esports'daki en son transfer 11 Eki 2022 Senzo'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Organization