En büyük Brawl Stars espor takımları istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$616 620
|
Takım Turnuvaları
69
|
1 103 109
PV
|
Maçlar
269
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$498 295
|
Takım Turnuvaları
61
|
983 255
PV
|
Maçlar
209
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$295 060
|
Takım Turnuvaları
60
|
317 075
PV
|
Maçlar
191
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$874 099
|
Takım Turnuvaları
37
|
1 103 109
PV
|
Maçlar
130
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 591 000
|
Takım Turnuvaları
42
|
835 078
PV
|
Maçlar
119
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$349 174
|
Takım Turnuvaları
28
|
165 264
PV
|
Maçlar
105
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$254 887
|
Takım Turnuvaları
34
|
454 745
PV
|
Maçlar
100
|
Win Streak
6
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$84 578
|
Takım Turnuvaları
33
|
212 841
PV
|
Maçlar
99
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$68 643
|
Takım Turnuvaları
22
|
394 939
PV
|
Maçlar
88
|
Win Streak
1
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$657 250
|
Takım Turnuvaları
33
|
317 075
PV
|
Maçlar
58
|
Win Streak
-
| |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$883 250
|
Takım Turnuvaları
20
|
983 255
PV
|
Maçlar
48
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 485
|
Takım Turnuvaları
10
|
16 653
PV
|
Maçlar
46
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$493 611
|
Takım Turnuvaları
27
|
265 143
PV
|
Maçlar
40
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 729
|
Takım Turnuvaları
10
|
35 546
PV
|
Maçlar
38
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$3 000
|
Takım Turnuvaları
11
|
30 688
PV
|
Maçlar
37
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$489
|
Takım Turnuvaları
6
|
2 673
PV
|
Maçlar
34
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$104 167
|
Takım Turnuvaları
14
|
57 497
PV
|
Maçlar
34
|
Win Streak
7
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$10 675
|
Takım Turnuvaları
6
|
9 823
PV
|
Maçlar
33
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$25 730
|
Takım Turnuvaları
10
|
79 918
PV
|
Maçlar
30
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$44 028
|
Takım Turnuvaları
11
|
168 913
PV
|
Maçlar
29
|
Win Streak
-
| |
Takımlar hakkında SSS
Brawl Stars oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?
Verilerimize göre, kayıtlı 782 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne Brawl Stars oyununun en karlı takımı, ZETA DIVISION tarafından kazanılan $1 591 000 ile ZETA DIVISION takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Crazy Raccoon - $883 250
3. sıra - HMBLE - $874 099
4. sıra - Tribe Gaming - $657 250
5. sıra - SK Gaming - $616 620
Brawl Stars oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?
En büyük e-spor takımlarının başında, KDS Esports tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 13 bulunmaktadır.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Revenant XSpark - 11
3. sıra - Level Esports - 10
Brawl Stars_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?
CS2
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6