En büyük Chess espor takımları istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
0
| 13 277
PV
|
Maçlar
27
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
0
| 13 277
PV
|
Maçlar
27
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
0
| 13 277
PV
|
Maçlar
27
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$591 893
|
Takım Turnuvaları
2
| 39 484
PV
|
Maçlar
12
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$497 421
|
Takım Turnuvaları
2
| 39 484
PV
|
Maçlar
12
|
Win Streak
1
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$269 894
|
Takım Turnuvaları
2
| 12 613
PV
|
Maçlar
11
|
Win Streak
4
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$218 137
|
Takım Turnuvaları
2
| 11 768
PV
|
Maçlar
11
|
Win Streak
3
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$67 058
|
Takım Turnuvaları
1
| 11 312
PV
|
Maçlar
10
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$81 176
|
Takım Turnuvaları
1
| 9 142
PV
|
Maçlar
10
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
4
| 44 304
PV
|
Maçlar
4
|
Win Streak
-
| |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
3
| 86 523
PV
|
Maçlar
4
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
3
| 14 758
PV
|
Maçlar
3
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
1
| 86 523
PV
|
Maçlar
3
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
3
| 44 304
PV
|
Maçlar
2
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
3
| 49 085
PV
|
Maçlar
2
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
3
| 14 540
PV
|
Maçlar
2
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
3
| 14 405
PV
|
Maçlar
2
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$86 021
|
Takım Turnuvaları
1
| 10 217
PV
|
Maçlar
1
|
Win Streak
1
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$57 347
|
Takım Turnuvaları
1
| 10 217
PV
|
Maçlar
1
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
3
| 10 613
PV
|
Maçlar
1
|
Win Streak
-
| |
Takımlar hakkında SSS
Satranç oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?
Verilerimize göre, kayıtlı 47 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne Satranç oyununun en karlı takımı, Alpine SG Pipers tarafından kazanılan $591 893 ile Alpine SG Pipers takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Ganges Grandmasters - $497 421
3. sıra - Triveni Continental Kings - $269 894
4. sıra - PBG Alaskan Knights - $218 137
5. sıra - Dragon Chilling - $86 021
Kasım Ayının Popüler Chess_name Etkinlikleri
En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler Chess Club Showdown 2026
Satranç oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?
En büyük espor takımlarının başında 4 aktif oyuncusuyla Team Liquid geliyor.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Weibo Gaming - 3
Chess_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?
CS2
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6