FALKE ESPORTS (CS2)
FALKE ESPORTS CS2 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
FALKE ESPORTSBölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$641
Sponsorlar
FALKE ESPORTS (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
13
5
6 301stOnline
0%
Offline
0%
FALKE ESPORTS (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 9
- Kazanılan Maçlar 3
- Kaybedilen Maçlar 6
- Beraberlikler 0
FALKE ESPORTS (CS2) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Genç oyuncu
Kıdemli oyuncu
Ortalama oyuncu yaşı
32 yillar
FALKE ESPORTS (CS2) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 6 880
| 1 888
| 9 311
| 4 428
|
| 2 | Spanish | 7 542
| 2 314
| 8 255
| 2 072
|
| 3 | Others | 9 444
| 2 880
| 8 511
| 2 670
|
| 4 | Total | 2 452
| 2 068
| 9 856
| 1 899
|
FALKE ESPORTS (CS2) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 8 259
| 1 761
| 8 518
| 1 757
|
| 2 | Youtube | 7 125
| 1 140
| 5 392
| 6 536
|
| 3 | 3 131
| 3 373
| 9 372
| 2 764
| |
| 4 | Total | 4 760
| 7 558
| 1 967
| 7 489
|
FALKE ESPORTS (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
5th
|
-
|
29.10.24
| ||
1 |
-
|
22.11.23
| -92% 2791 | |
5th
|
$641
|
08.11.23
| +11% 2376 | |
2 |
-
|
04.11.23
| -44% 7809 | |
7th
|
-
|
10.09.23
| -74% 6039 |
FALKE ESPORTS (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Master League Portugal Season 12: Online Stage
Master League Portugal Season 12: Online Stage
$3 742
| 16.10.23 - 08.11.23 |
Dogmination Iberian Premier 2023
Dogmination Iberian Premier 2023
$3 500
| 24.10.23 - 22.11.23 |
RTP Arena Cup 2023
RTP Arena Cup 2023
| 07.09.23 - 10.09.23 |
Master League Portugal Season 15: Closed Qualifier
Master League Portugal Season 15: Closed Qualifier
| 22.10.24 - 29.10.24 |
Circuito Retake Season 7: Take #3
Circuito Retake Season 7: Take #3
| 02.11.23 - 04.11.23 |
FALKE ESPORTS (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
RTP Arena Cup 2023
RTP Arena Cup 2023
12 427
| 07.09.23 - 10.09.23 |
Master League Portugal Season 12: Online Stage
Master League Portugal Season 12: Online Stage
7 172
| 16.10.23 - 08.11.23 |
Master League Portugal Season 15: Closed Qualifier
Master League Portugal Season 15: Closed Qualifier
1 835
| 22.10.24 - 29.10.24 |
Circuito Retake Season 7: Take #3
Circuito Retake Season 7: Take #3
1 725
| 02.11.23 - 04.11.23 |
Dogmination Iberian Premier 2023
Dogmination Iberian Premier 2023
654
| 24.10.23 - 22.11.23 |
FALKE ESPORTS (CS2) Takım SSS
FALKE ESPORTS CS2 takımı kaç turnuvada oynadı?
FALKE ESPORTS Counter-Strike takımının 5 turnuvaya katıldı.
FALKE ESPORTS CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
FALKE ESPORTS Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 2 849 Peak Viewers (Master League Portugal Season 12: Online Stage).
FALKE ESPORTS CS2 takımının kazancı ne kadar?
FALKE ESPORTS Counter-Strike takımı CS2 turnuvalarından $641 para ödülü kazandı.
FALKE ESPORTS'in CS2 kadrosu nedir?
FALKE ESPORTS Counter-Strike takımının ana kadrosu şöyledir:
- xJiNCh0
- 7AIZO
- GOYO007
- Xydoo
- s0ki
- njuki
- TorPe (Rubén Jesús Gómez Rodríguez)
- Monsalve
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
FALKE ESPORTS CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda FALKE ESPORTS Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
FALKE ESPORTS CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
FALKE ESPORTS Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - Master League Portugal Season 12: Online Stage
- 2. - Dogmination Iberian Premier 2023
- 3. - RTP Arena Cup 2023
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
FALKE ESPORTS takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
FALKE ESPORTS takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 17733. sıradadır.
Son maçlar
FALKE
TAC
FALKE
unluk0
FALKE
Rhyno
FALKE
LA
FALKE
Rhyno FALKE ESPORTS (CS2) Diğer organizasyon takımları
FALKE ESPORTS Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
FALKE ESPORTS
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
CS2
Rainbow 6
LoL
FC
FALKE ESPORTS
FALKE ESPORTS
FALKE ESPORTS
FALKE ESPORTS