Venom (CS2)
Venom CS2 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$615
Sponsorlar
Venom (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
2578
Inativo
2672
Inativo
7
5
6 459thOnline
0%
Offline
0%
Venom (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 6
- Kazanılan Maçlar 2
- Kaybedilen Maçlar 4
- Beraberlikler 0
Venom (CS2) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Venom (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
15th
|
-
|
30.12.24
| -59% 1965 Inativo | |
3 |
-
|
20.10.24
| -62% 9980 | |
1 |
-
|
19.09.24
| +4% 8543 |
Venom (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Justice Christmas Cup
Justice Christmas Cup
$10 000
| 22.12.24 - 30.12.24 |
Justice Cup vol. 2
Justice Cup vol. 2
$5 000
| 14.12.24 - 21.12.24 |
Svenska Cupen 2024: Closed Qualifier
Svenska Cupen 2024: Closed Qualifier
| 07.10.24 - 20.10.24 |
Svenska Cupen 2024: Open Qualifier #2
Svenska Cupen 2024: Open Qualifier #2
| 14.09.24 - 15.09.24 |
Svenska Cupen 2024: Open Qualifier #3
Svenska Cupen 2024: Open Qualifier #3
| 18.09.24 - 19.09.24 |
Venom (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Justice Christmas Cup
Justice Christmas Cup
2 641
| 22.12.24 - 30.12.24 |
Svenska Cupen 2024: Open Qualifier #3
Svenska Cupen 2024: Open Qualifier #3
1 336
| 18.09.24 - 19.09.24 |
Svenska Cupen 2024: Closed Qualifier
Svenska Cupen 2024: Closed Qualifier
1 228
| 07.10.24 - 20.10.24 |
Justice Cup vol. 2
Justice Cup vol. 2
587
| 14.12.24 - 21.12.24 |
Svenska Cupen 2024: Open Qualifier #2
Svenska Cupen 2024: Open Qualifier #2
325
| 14.09.24 - 15.09.24 |
Venom (CS2) Takım SSS
Venom CS2 takımı kaç turnuvada oynadı?
Venom Counter-Strike takımının 5 turnuvaya katıldı.
Venom CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
Venom Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 796 Peak Viewers (Justice Christmas Cup).
Venom CS2 takımının kazancı ne kadar?
Venom Counter-Strike takımı CS2 turnuvalarından $615 para ödülü kazandı.
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Venom CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Venom Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
Venom CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Venom Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - Justice Christmas Cup
- 2. - Justice Cup vol. 2
- 3. - Svenska Cupen 2024: Closed Qualifier
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
Venom takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Venom takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 21669. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Son maçlar
Venom
SHE
Venom
BMTH
Venom
Alliance
Venom
Pikejagarna
Venom
Alliance Inativo
Venom Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.