zajezdzacze (CS2)
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Poland
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$8 710
Sponsorlar
zajezdzacze (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
23
7
4 343rdOnline
71%
Offline
29%
zajezdzacze (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 14
- Kazanılan Maçlar 6
- Kaybedilen Maçlar 8
- Beraberlikler 0
zajezdzacze (CS2) Kadro
Kadro verileri henüz mevcut değil.
Daha hızlı güncellememize yardımcı olmak ister misiniz?
Aşağıdaki butonu kullanarak eksik kadro bilgilerini ekleyin!
zajezdzacze (CS2) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
|
En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
1 795
|
7 433
|
6 841
|
4 322
|
| 2 | Spanish |
7 579
|
9 570
|
1 520
|
9 175
|
| 3 | Others |
8 121
|
7 892
|
9 580
|
3 474
|
| 4 | Total |
4 496
|
6 463
|
1 407
|
2 082
|
zajezdzacze (CS2) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
|
En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
4 517
|
2 349
|
6 870
|
6 525
|
| 2 | Youtube |
6 060
|
3 024
|
7 345
|
7 220
|
| 3 |
9 041
|
5 436
|
8 428
|
2 697
|
|
| 4 | Total |
8 086
|
7 901
|
2 657
|
4 770
|
zajezdzacze (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
|
33rd
|
-
|
03.05.26
|
+73%
3450
zajezdzacze izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin |
|
|
2
|
$2 938
|
20.04.26
|
-75%
6684
|
|
|
9th
|
-
|
16.04.26
|
-52%
3707
|
|
|
33rd
|
-
|
09.04.26
|
+85%
2950
|
|
|
17th
|
-
|
20.03.26
|
+49%
4594
|
|
|
1
|
-
|
07.03.26
|
-57%
4323
|
zajezdzacze (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
CCT Season 3 European Series #18
CCT Season 3 European Series #18
$50 000
|
08.03.26 - 20.03.26 |
ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #3
ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #3
$25 000
|
29.03.26 - 09.04.26 |
ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #4
ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #4
$25 000
|
22.04.26 - 03.05.26 |
European Pro League Series 6
European Pro League Series 6
$20 000
|
28.03.26 - 16.04.26 |
DraculaN Season 5
DraculaN Season 5
$15 000
|
24.02.26 - 28.02.26 |
zajezdzacze (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
DraculaN Season 5
DraculaN Season 5
45 279
|
24.02.26 - 28.02.26 |
European Pro League Series 6
European Pro League Series 6
32 089
|
28.03.26 - 16.04.26 |
ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #4
ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #4
15 643
|
22.04.26 - 03.05.26 |
CCT Season 3 European Series #18 Play-In
CCT Season 3 European Series #18 Play-In
12 426
|
02.03.26 - 07.03.26 |
CCT Season 3 European Series #18
CCT Season 3 European Series #18
7 250
|
08.03.26 - 20.03.26 |
zajezdzacze (CS2) Takım SSS
-
zajezdzacze CS2 takımının kaç turnuvada oynadı?
zajezdzacze Counter-Strike takımının 7 turnuvaya katıldı.
-
zajezdzacze CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
zajezdzacze Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 1 866 Peak Viewers (Parken Challenger Championship #5).
-
zajezdzacze CS2 takımının kazancı ne kadar?
zajezdzacze Counter-Strike team net değeri, CS2 turnuvalarından elde edilen $8 710 para ödülüdür.
-
zajezdzacze'in CS2 kadrosu nedir?
Şu anda zajezdzacze Counter-Strike takım oyuncuları hakkında bilgimiz yok.
-
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
-
zajezdzacze CS2 takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda zajezdzacze Counter-Strike takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
-
zajezdzacze CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda zajezdzacze Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
-
zajezdzacze CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
zajezdzacze Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - CCT Season 3 European Series #18
- 2. - ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #3
- 3. - ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #4
-
zajezdzacze takımının oyuncularının ortalaması kaç yaşındadır?
Mevcut takımın ortalama oyuncu yaşı 0
-
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
-
zajezdzacze takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
zajezdzacze takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 18282. sıradadır.
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
zajezdzacze (CS2) Güncel turnuvalar
Get 5 FREE CS2 cases
& Daily FREE Skin
Son maçlar
zajezdzacze
Infinite
zajezdzacze
TNC
zajezdzacze
Infinite
zajezdzacze
TNC
zajezdzacze
ImmuNe
zajezdzacze Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
zajezdzacze
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.