Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$270
Sponsorlar
Esprit Shōnen Espor istatistikleri
|
2026
|
29 931
|
|
|
2024
|
39 372
|
52
811th|
2026
|
13
|
|
|
2024
|
39
|
7
|
2026
|
2
|
|
|
2024
|
4
|
|
2026
|
||
|
2025
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Esprit Shōnen3/10 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
League of Legends
100%
Esprit Shōnen Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
39 372
|
$270
|
Esprit Shōnen Takım sonuçları
Esprit Shōnen Oyuncular Yaş İstatistikleri
Esprit Shōnen Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Coupe de France 2024
Coupe de France 2024
$11 092
|
16.09.24 - 23.10.24 |
Nexus Tour 2024 - Etape 6
Nexus Tour 2024 - Etape 6
$1 889
|
03.08.24 - 11.08.24 |
LFL Division 2 Spring 2024
LFL Division 2 Spring 2024
|
19.01.24 - 09.04.24 |
LFL Division 2 Summer 2024
LFL Division 2 Summer 2024
|
21.05.24 - 04.08.24 |
LFL 2026 Invitational
LFL 2026 Invitational
|
21.01.26 - 06.03.26 |
Esprit Shōnen Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
LFL 2026 Invitational
LFL 2026 Invitational
PV: 121 047
|
21.01.26 - 06.03.26 |
Coupe de France 2024
Coupe de France 2024
PV: 58 083
|
16.09.24 - 23.10.24 |
LFL 2026 Spring
LFL 2026 Spring
PV: 52 100
|
08.04.26 - 01.06.26 |
LFL Division 2 Spring 2024
LFL Division 2 Spring 2024
PV: 33 665
|
19.01.24 - 09.04.24 |
LFL Division 2 Summer 2024
LFL Division 2 Summer 2024
PV: 22 584
|
21.05.24 - 04.08.24 |
Esprit Shōnen Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı Esprit Shōnen takımları?
Esprit Shōnen, çeşitli espor disiplinlerinde 7 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir Esprit Shōnen izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Esprit Shōnen görüntüleme rekoru 39 372 Peak Viewers (Coupe de France 2024).
-
Esprit Shōnen ne kadar kazanıyor?
Esprit Shōnen net değeri $270 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
Esprit Shōnen hangi ülkeden?
Esprit Shōnen France'da bulunuyor
-
Esprit Shōnen 2026'da ne kadar kazandı?
Esprit Shōnen'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
-
Esprit Shōnen ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Esprit Shōnen ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir Esprit Shōnen kavurma makineleri?
İlk 3 Esprit Shōnen ekipleri:
-
Esprit Shōnen dünya sıralamasında kaçıncı?
Esprit Shōnen, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 1124 sırada yer alıyor
-
Esprit Shōnen'daki en son transfer nedir?
Esprit Shōnen'daki en son transfer 07 Apr 2026 Greco'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
Esprit Shōnen Güncel turnuvalar
CANLI maçlar
Esprit Shōnen Son turnuvalar
Esprit Shōnen Ülkelere göre oyuncular
Esprit Shōnen
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
LoL