En büyük LoL espor takımları istatistikleri

2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.

Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin

Analiz etmeye başla
300 dolardan başlayan fiyatlarla
Filtreler:
1
Tümünü Temizle
Takım Kazanılan Para Ödülü Takım Turnuvaları En Yüksek İzleyiciler Maçlar Win Streak
$1 271 270
37
5 147 701 PV
413
-
$832 875
44
2 013 319 PV
404
-
$270 028
38
1 559 839 PV
383
-
$92 963
35
260 166 PV
383
-
$280 494
46
58 717 PV
376
-
$1 363 038
40
3 919 588 PV
373
-
$853 923
35
2 293 140 PV
370
-
$412 961
28
1 147 181 PV
370
2
$612 494
42
3 007 009 PV
368
-
$216 439
32
1 336 604 PV
365
-

Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
Tüm takım ve rakip izlenme verilerine tek bir yerden erişin.

Abone ol
300 dolardan başlayan fiyatlarla
$428 470
31
2 352 727 PV
363
-
$1 035 050
38
2 232 979 PV
361
-
$92 247
38
178 293 PV
360
-
$758 981
28
2 174 656 PV
359
-
$628 387
36
1 847 987 PV
353
1
$366 085
38
181 459 PV
350
-
$1 756 475
27
1 749 033 PV
345
-
$198 882
33
1 235 532 PV
345
2
$14 500
39
71 303 PV
344
-
$194 466
22
102 388 PV
331
2
Girişleri göster:

Takımlar hakkında SSS

  • League of Legends oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?

    Verilerimize göre, kayıtlı 4 593 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.

  • E-spor takımları karlı mıdır?

    Kasım 2016'dan bugüne League of Legends oyununun en karlı takımı, T1 tarafından kazanılan $10 398 351 ile T1 takımıdır.

    Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Invictus Gaming - $4 307 524

    3. sıra - Samsung Galaxy - $4 259 013

    4. sıra - Royal Never Give Up - $4 204 428

    5. sıra - EDward Gaming - $4 049 177

  • Ekim Ayının Popüler LoL_name Etkinlikleri

    En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler LCS 2026 Summer• CBLOL 2026 Split 2• 2026 Asian Games
  • League of Legends oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?

    En büyük e-spor takımlarının başında, Myth Esports tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 25 bulunmaktadır.

    Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - LODIS - 24

    3. sıra - Gravity - 23

  • LoL_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?

    En popüler LoL_name e-spor takımları: T1• Gen.G• Dplus KIA

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler
;

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak