Статистика кіберспортивних команд по CS2

Статистика ґрунтується на даних зібраних Esports Charts з осені 2016 року.

Перетворіть дані кіберспорту на переможні стратегії
Відстежуйте тренди переглядів та метрики команд з високою точністю

Почати аналіз
від $300
Фільтри:
1
Скинути все
Популярні фільтри:
Команда Загальні Призові Турніри Команди Пік Глядачів Матчів Win Streak
$1 048 055
132
1 528 724 PV
466
-
$1 339 502
157
641 904 PV
465
2
$175 910
144
186 633 PV
463
2
$579 062
124
418 605 PV
460
-
$50 230
126
62 873 PV
452
1
$279 096
163
360 983 PV
451
-
$654 377
129
678 201 PV
450
-
$1 176 200
117
1 364 073 PV
431
1
$1 022 514
147
1 257 468 PV
421
-
$241 484
123
104 502 PV
400
-

Найкращий інструмент для аналізу кіберспорту
Отримайте доступ до ексклюзивних даних про перегляди команд та конкурентів в одному місці.

Підписатися
від $300
$132 119
153
210 806 PV
397
-
$141 912
119
28 504 PV
397
-
$494 434
107
1 045 294 PV
395
-
$111 907
134
68 149 PV
391
-
$155 790
91
48 762 PV
384
1
$758 914
125
615 654 PV
383
-
$1 241 115
116
769 902 PV
379
-
$425 298
120
598 281 PV
376
-
$447 804
133
373 408 PV
374
-
K23
Неактивний
$288 435
110
339 762 PV
372
-
Показати записи:

FAQ по командах

  • Скільки команд з кіберспорту існує в грі Counter-Strike?

    Згідно з нашими даними, зареєстровано 8 285 команд з кіберспорту. Але не всі з них активні.

  • Чи є команди з кіберспорту прибутковими?

    З листопада 2016 року по теперішній час найбільш прибуткова команда по грі Counter-Strike - Natus Vincere, яка заробила $12 169 674.

    Також у списку прибуткових команд:

    2-е місце - Astralis - $10 939 017

    3-є місце - Team Vitality - $10 868 954

    4-е місце - FaZe Clan - $9 605 153

    5-е місце - G2 Esports - $7 493 804

  • Популярні події в грі CS2_name в жовтень

    Події з найбільшим піком ESL Pro League Season 24• Thunderpick World Championship 2026• Stake Ranked Episode 4
  • У якої команди по грі Counter-Strike найбільше гравців?

    Найбільші команди з кіберспорту очолює Alter Ego з 20 активними гравцями.

    Також у списку найбільших команд з кіберспорту:

    2-е місце - Zomblers - 19

    3-є місце - EXSAD Gaming - 18

    4-е місце - SERA Esport - 17

  • Які команди з кіберспорту в грі CS2_name є найбільш популярними?

    Найпопулярніші команди з кіберспорту в грі CS2_name: Natus Vincere• Team Vitality• FaZe Clan

Esports Charts ESCharts Pro

Розблокуйте можливості Esports Charts PRO:
  • Необмежена кількість сторінок на день
  • Статистика за піковими переглядами за мовами та платформами
  • ТОП-5 матчів події за мовами та платформами
  • ТОП-5 команд події за кількістю переглянутих годин та середньою кількістю глядачів
  • Порівняння турнірів
  • Додаткова статистика Twitch та YouTube події
  • Ексклюзивні новини
;

Щоб використовувати цю функцію, будь ласка, увійдіть

Увійти

Увійдіть, щоб використовувати цю функцію

Увійти