Fluxo W7M (CS2)
Fluxo W7M (CS2) yeni İzleyici İstatistikleri
19 147
52
21
1 354thOnline
52%
Offline
48%
Fluxo W7M (CS2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 38
- Kazanılan Maçlar 20
- Kaybedilen Maçlar 18
- Beraberlikler 0
Fluxo W7M (CS2) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Genç oyuncu
Kıdemli oyuncu
Ortalama oyuncu yaşı
25 yillar
Fluxo W7M (CS2) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
4 701
|
1 037
|
9 599
|
6 812
|
| 2 | Spanish |
7 936
|
3 243
|
1 447
|
5 238
|
| 3 | Others |
3 865
|
9 295
|
5 135
|
3 172
|
| 4 | Total |
9 541
|
9 608
|
1 802
|
7 140
|
Fluxo W7M (CS2) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
1 130
|
9 791
|
2 719
|
8 397
|
| 2 | Youtube |
4 195
|
3 871
|
6 443
|
4 134
|
| 3 |
1 927
|
4 269
|
8 352
|
1 277
| |
| 4 | Total |
8 044
|
5 691
|
1 065
|
1 466
|
Fluxo W7M (CS2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
3 |
$2 800
|
21.09.26
| +84% 5793 Fluxo W7M izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
2 |
-
|
12.09.26
| -25% 3136 | |
4th
|
$1 500
|
01.09.26
| +25% 8153 | |
17th
|
-
|
09.08.26
| -9% 3856 | |
4th
|
-
|
02.08.26
| -80% 3268 | |
3 |
$1 750
|
27.07.26
| -9% 8132 | |
1 |
$30 000
|
20.07.26
| +45% 3209 | |
7th
|
-
|
12.07.26
| +48% 6880 | |
3 |
$1 750
|
10.07.26
| -79% 1460 | |
3 |
$1 500
|
29.06.26
| -20% 2405 |
- 1
Fluxo W7M (CS2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
$100 000
| 07.08.26 - 09.08.26 |
BB RUSH B! Summit - Part Deux 2026
BB RUSH B! Summit - Part Deux 2026
$50 000
| 25.02.26 - 02.03.26 |
Circuit X Mayhem São Paulo
Circuit X Mayhem São Paulo
$50 000
| 01.04.26 - 05.04.26 |
BetBoom RUSH B! Summit 2026: Part Four
BetBoom RUSH B! Summit 2026: Part Four
$50 000
| 15.07.26 - 20.07.26 |
Odyssey Cup Brazil 2026
Odyssey Cup Brazil 2026
$30 880
| 24.04.26 - 30.05.26 |
Fluxo W7M (CS2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
337 421
| 07.08.26 - 09.08.26 |
Circuit X Redemption Curitiba
Circuit X Redemption Curitiba
49 152
| 21.01.26 - 25.01.26 |
Intel Extreme Masters Rio 2026: American Qualifier
Intel Extreme Masters Rio 2026: American Qualifier
37 443
| 21.01.26 - 24.01.26 |
RES Showdown South America Fall 2026
RES Showdown South America Fall 2026
31 102
| 09.07.26 - 12.07.26 |
Roman Imperium Cup VII
Roman Imperium Cup VII
29 944
| 28.03.26 - 30.03.26 |
Fluxo W7M (CS2) Takım SSS
Fluxo W7M CS2 takımının kaç turnuvada oynadı?
Fluxo W7M Counter-Strike takımının 21 turnuvaya katıldı.
Fluxo W7M CS2 takımının izleyici rekoru nedir?
Fluxo W7M Counter-Strike takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 19 147 Peak Viewers (PGL Masters Bucharest 2026: South American Qualifier).
Fluxo W7M CS2 takımının kazancı ne kadar?
Fluxo W7M Counter-Strike team net değeri, CS2 turnuvalarından elde edilen $58 584 para ödülüdür.
Fluxo W7M'in CS2 kadrosu nedir?
Fluxo W7M Counter-Strike takımının ana kadrosu şöyledir:
- kye (Kayke de Freitas Bertolucci)
- dav1deuS (David Tapia Maldonado)
- ltz (ltz)
- cx1 (Caio Michele Coutinho)
- ltz (João Bonetti)
- Juve (Gustavo Alexandre)
- Exit (Raphael Marques de Lacerda)
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Fluxo W7M CS2 takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda Fluxo W7M Counter-Strike takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
Fluxo W7M CS2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Fluxo W7M Counter-Strike team programında yaklaşan bir maç yok.
Fluxo W7M CS2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Fluxo W7M Counter-Strike takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier
- 2. - BB RUSH B! Summit - Part Deux 2026
- 3. - Circuit X Mayhem São Paulo
Fluxo W7M takımının oyuncularının ortalaması kaç yaşındadır?
Mevcut takımın ortalama oyuncu yaşı 24
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
Fluxo W7M takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Fluxo W7M takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 9812. sıradadır.
BloodyCase Son maçlar
FxW7M
SHDN
FxW7M
BHE
FxW7M
paiN
FxW7M
EB
FxW7M
SHDN Fluxo W7M Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Fluxo W7M
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
HoK
Fortnite
Valorant
DeltaForce
Fluxo Gaming
Fluxo
Fluxo