Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
Argentina
İnternet sitesi
leviatan.gg
Toplam Para Ödülü
$567 710
Sponsorlar
Leviatán Esports Espor istatistikleri
|
2026
|
241 343
|
|
|
2025
|
456 893
|
|
|
2024
|
756 746
|
|
|
2023
|
502 407
|
|
|
2022
|
694 558
|
|
|
2021
|
25 570
|
|
|
2020
|
3 642
|
564
131st|
2026
|
58
|
|
|
2025
|
88
|
|
|
2024
|
91
|
|
|
2023
|
71
|
|
|
2022
|
203
|
|
|
2021
|
48
|
|
|
2020
|
5
|
151
|
2026
|
12
|
|
|
2025
|
26
|
|
|
2024
|
19
|
|
|
2023
|
20
|
|
|
2022
|
54
|
|
|
2021
|
19
|
|
|
2020
|
1
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
||
|
2022
|
||
|
2021
|
||
|
2020
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Leviatán Esports33/92 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Valorant
47%
League of Legends
33%
Mobile Legends: Bang Bang
11%
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
9%
Leviatán Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
756 746
|
$562 710
|
|
|
469 758
|
$5 000
|
|
|
333 093
|
$22 000
|
|
|
220 422
|
$7 065
|
|
|
74 849
|
-
|
|
|
61 198
|
-
|
|
|
33 026
|
$40 500
|
|
|
25 570
|
$8 250
|
|
|
12 903
|
$41 547
|
|
|
12 269
|
$3 000
|
|
|
8 147
|
$19 722
|
|
|
2 081
|
$5 000
|
|
|
801
|
-
|
|
|
513
|
$5 859
|
|
|
-
|
-
|
|
|
-
|
-
|
Leviatán Esports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
LEV
Leviatan Esports
|
8th
|
-
|
06.06.26
|
+62%
2280
Leviatán Esports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
Noiszia
|
63rd
|
$117
|
16.05.26
|
+23%
5204
|
|
|
LEV.A
Leviatán Academy
|
3
|
$500
|
30.04.26
|
-66%
2558
|
|
|
Lewa
|
4th
|
$4 000
|
27.04.26
|
+70%
4434
|
|
|
LEV.S
Leviatán Soul
|
10th
|
$5 859
|
26.04.26
|
+35%
2694
|
|
|
LEV.GC
Leviatán GC
|
3
|
$301
|
26.04.26
|
-88%
1961
|
|
|
LEV.A
Leviatán Academy
|
3
|
$4 000
|
29.03.26
|
-91%
8541
|
|
|
LEV
Leviatan Esports
|
5th
|
-
|
01.03.26
|
+6%
8043
|
|
|
Leviatán
Leviatán Esports
|
7th
|
-
|
16.02.26
|
-13%
6941
|
|
|
LEV.GC
Leviatán GC
|
3
|
$868
|
09.02.26
|
-51%
5427
|
- 1
- ...
Leviatán Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
Leviatán Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
VALORANT Champions 2024
VALORANT Champions 2024
$2 250 000
|
01.08.24 - 25.08.24 |
Icons Global Championship 2022
Icons Global Championship 2022
$2 000 000
|
14.06.22 - 10.07.22 |
VALORANT Champions 2022
VALORANT Champions 2022
$1 000 000
|
31.08.22 - 18.09.22 |
VCT 2024: Masters Shanghai
VCT 2024: Masters Shanghai
$1 000 000
|
23.05.24 - 09.06.24 |
Esports World Cup 2025 - Warzone
Esports World Cup 2025 - Warzone
$1 000 000
|
06.08.25 - 09.08.25 |
Leviatán Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
VALORANT Champions 2022
VALORANT Champions 2022
PV: 1 505 804
|
31.08.22 - 18.09.22 |
VCT 2023: LOCK//IN São Paulo
VCT 2023: LOCK//IN São Paulo
PV: 1 444 670
|
13.02.23 - 04.03.23 |
VALORANT Champions 2024
VALORANT Champions 2024
PV: 1 412 558
|
01.08.24 - 25.08.24 |
VCT 2024: Masters Shanghai
VCT 2024: Masters Shanghai
PV: 914 131
|
23.05.24 - 09.06.24 |
VCT 2024: Americas Kickoff
VCT 2024: Americas Kickoff
PV: 823 008
|
16.02.24 - 04.03.24 |
Leviatán Esports Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı Leviatán Esports takımları?
Leviatán Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 151 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir Leviatán Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Leviatán Esports görüntüleme rekoru 756 746 Peak Viewers (VALORANT Champions 2024).
-
Leviatán Esports ne kadar kazanıyor?
Leviatán Esports net değeri $567 710 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
Leviatán Esports hangi ülkeden?
Leviatán Esports Argentina'da bulunuyor
-
Leviatán Esports 2026'da ne kadar kazandı?
Leviatán Esports 2026'da $11 528 kazandı
1. - Free Fire World Series - Latin America 2026 EWC Qualifier
3. - CBLOL 2026 Split 1
4. - MLBB Championship Tour AMER 2026
5. - Honor of Kings Major League Spring 2026
ve diğer espor turnuvalarından.
-
Leviatán Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Leviatán Esports ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir Leviatán Esports kavurma makineleri?
İlk 3 Leviatán Esports ekipleri:
-
Leviatán Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
Leviatán Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 260 sırada yer alıyor
-
Leviatán Esports'daki en son transfer nedir?
Leviatán Esports'daki en son transfer 04 May 2026 cruz'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
Leviatán Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
LoL
LoLWR
HoK
KoF
Apex
Warzone
MLBB
Fortnite
TrackMania