En büyük Apex espor takımları istatistikleri

2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.

Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin

Analiz etmeye başla
300 dolardan başlayan fiyatlarla
Filtreler:
1
Tümünü Temizle
Takım Kazanılan Para Ödülü Takım Turnuvaları En Yüksek İzleyiciler Maçlar Win Streak
$159 609
45
581 770 PV
211
N/A
$417 548
84
676 653 PV
192
N/A
$373 250
27
540 358 PV
181
N/A
$1 027 552
40
632 352 PV
177
N/A
$3 948
23
43 542 PV
169
N/A
$12 000
37
320 724 PV
167
N/A
$1 432 000
23
540 358 PV
158
N/A
$258 086
15
440 188 PV
151
N/A
$307 256
29
676 653 PV
150
N/A
$2 001
43
60 692 PV
143
N/A

Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
Tüm takım ve rakip izlenme verilerine tek bir yerden erişin.

Abone ol
300 dolardan başlayan fiyatlarla
$89 864
47
596 014 PV
140
N/A
$46 057
28
191 493 PV
137
N/A
$476 050
95
632 352 PV
132
N/A
$219 179
19
420 378 PV
132
N/A
$8 700
26
129 873 PV
127
N/A
$220 767
32
632 352 PV
125
N/A
$20 141
19
95 304 PV
124
N/A
$147 514
45
129 873 PV
124
N/A
$9 358
33
95 304 PV
120
N/A
$193 140
26
567 579 PV
118
N/A
Girişleri göster:

Takımlar hakkında SSS

  • Apex Legends oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?

    Verilerimize göre, kayıtlı 1 713 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.

  • E-spor takımları karlı mıdır?

    Kasım 2016'dan bugüne Apex Legends oyununun en karlı takımı, TSM tarafından kazanılan $2 179 624 ile TSM takımıdır.

    Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Alliance - $1 673 797

    3. sıra - Team Falcons - $1 432 000

    4. sıra - DarkZero Esports - $1 027 552

    5. sıra - NRG - $767 490

  • Ekim Ayının Popüler Apex_name Etkinlikleri

    En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler ALGS: 2026 Split 2 Pro League - APAC North
  • Apex Legends oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?

    En büyük e-spor takımlarının başında, SaWeiQi E-sport tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 9 bulunmaktadır.

    Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - White Grim Reaper - 8

    3. sıra - Zero Tenacity - 7

  • Apex_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?

    En popüler Apex_name e-spor takımları: Kungarna EU• ZETA DIVISION• Aqualix

Aktif ekiplerin değerlendirmesi

CS2 CS2 8 281
RL RL 5 645
LoL LoL 4 593

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler
;

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak