En büyük Apex espor takımları istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$293 500
|
Takım Turnuvaları
9
|
540 358
PV
|
Maçlar
115
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$27 487
|
Takım Turnuvaları
23
|
567 579
PV
|
Maçlar
115
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$225 800
|
Takım Turnuvaları
42
|
596 014
PV
|
Maçlar
112
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$754 605
|
Takım Turnuvaları
36
|
540 358
PV
|
Maçlar
108
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$670 123
|
Takım Turnuvaları
28
|
540 358
PV
|
Maçlar
107
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$8 773
|
Takım Turnuvaları
12
|
213 355
PV
|
Maçlar
104
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$331 000
|
Takım Turnuvaları
20
|
440 188
PV
|
Maçlar
102
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$13 662
|
Takım Turnuvaları
4
|
217 191
PV
|
Maçlar
98
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$165 300
|
Takım Turnuvaları
24
|
540 358
PV
|
Maçlar
96
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$228 000
|
Takım Turnuvaları
19
|
596 014
PV
|
Maçlar
96
|
Win Streak
N/A | |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$45 950
|
Takım Turnuvaları
18
|
336 930
PV
|
Maçlar
95
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$8 283
|
Takım Turnuvaları
12
|
95 304
PV
|
Maçlar
94
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$27 193
|
Takım Turnuvaları
23
|
271 990
PV
|
Maçlar
94
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$32 887
|
Takım Turnuvaları
28
|
596 014
PV
|
Maçlar
93
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$8 221
|
Takım Turnuvaları
16
|
282 608
PV
|
Maçlar
92
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$206 089
|
Takım Turnuvaları
16
|
440 188
PV
|
Maçlar
92
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$29 419
|
Takım Turnuvaları
22
|
298 560
PV
|
Maçlar
92
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$3 743
|
Takım Turnuvaları
29
|
76 459
PV
|
Maçlar
90
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$22 500
|
Takım Turnuvaları
4
|
216 917
PV
|
Maçlar
88
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$67 050
|
Takım Turnuvaları
32
|
567 579
PV
|
Maçlar
88
|
Win Streak
N/A | |
Takımlar hakkında SSS
Apex Legends oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?
Verilerimize göre, kayıtlı 1 715 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne Apex Legends oyununun en karlı takımı, TSM tarafından kazanılan $2 179 624 ile TSM takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Alliance - $1 673 797
3. sıra - Team Falcons - $1 432 000
4. sıra - DarkZero Esports - $1 027 552
5. sıra - NRG - $767 490
Ekim Ayının Popüler Apex_name Etkinlikleri
En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler ALGS: 2026 Split 2 Pro League - APAC North
Apex Legends oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?
En büyük e-spor takımlarının başında, SaWeiQi E-sport tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 9 bulunmaktadır.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Take it Easy - 8
3. sıra - Deltan gaming - 7
Apex_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?
CS2
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6