En büyük Apex espor takımları istatistikleri

2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.

Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin

Analiz etmeye başla
300 dolardan başlayan fiyatlarla
Filtreler:
1
Tümünü Temizle
Takım Kazanılan Para Ödülü Takım Turnuvaları En Yüksek İzleyiciler Maçlar Win Streak
$4 150
33
92 024 PV
87
N/A
$34 332
20
581 770 PV
84
N/A
$51 827
14
440 188 PV
83
N/A
$153 557
19
543 650 PV
83
N/A
$64 850
56
567 579 PV
82
N/A
$199 500
25
632 352 PV
81
N/A
$46 275
17
235 552 PV
80
N/A
$604 000
10
420 378 PV
78
N/A
$11 702
14
271 990 PV
77
N/A
$125 500
5
440 188 PV
76
N/A

Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
Tüm takım ve rakip izlenme verilerine tek bir yerden erişin.

Abone ol
300 dolardan başlayan fiyatlarla
$21 260
31
336 930 PV
75
N/A
$13 610
17
218 570 PV
74
N/A
$21 000
33
632 352 PV
73
N/A
$5 930
23
278 856 PV
73
N/A
$3 700
13
180 023 PV
72
N/A
$18 500
10
210 604 PV
70
N/A
$56 406
17
596 014 PV
70
N/A
$34 121
14
176 713 PV
70
N/A
$694 587
10
440 188 PV
68
N/A
$128 606
78
543 650 PV
62
N/A
Girişleri göster:

Takımlar hakkında SSS

  • Apex Legends oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?

    Verilerimize göre, kayıtlı 1 715 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.

  • E-spor takımları karlı mıdır?

    Kasım 2016'dan bugüne Apex Legends oyununun en karlı takımı, TSM tarafından kazanılan $2 179 624 ile TSM takımıdır.

    Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Alliance - $1 673 797

    3. sıra - Team Falcons - $1 432 000

    4. sıra - DarkZero Esports - $1 027 552

    5. sıra - NRG - $767 490

  • Ekim Ayının Popüler Apex_name Etkinlikleri

    En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler ALGS: 2026 Split 2 Pro League - APAC North
  • Apex Legends oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?

    En büyük e-spor takımlarının başında, SaWeiQi E-sport tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 9 bulunmaktadır.

    Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Take it Easy - 8

    3. sıra - XRAVEL - 7

  • Apex_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?

    En popüler Apex_name e-spor takımları: Kungarna EU• ZETA DIVISION• Aqualix

Aktif ekiplerin değerlendirmesi

CS2 CS2 8 285
RL RL 5 645
LoL LoL 4 594

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler
;

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak