En büyük CoC espor takımları istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$581 451
|
Takım Turnuvaları
26
| 68 492
PV
|
Maçlar
77
|
Win Streak
2
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$212 500
|
Takım Turnuvaları
16
| 50 136
PV
|
Maçlar
53
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$220 500
|
Takım Turnuvaları
12
| 49 461
PV
|
Maçlar
32
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$305 000
|
Takım Turnuvaları
9
| 41 272
PV
|
Maçlar
30
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$674 725
|
Takım Turnuvaları
9
| 71 490
PV
|
Maçlar
26
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
-
|
Takım Turnuvaları
7
| 34 529
PV
|
Maçlar
24
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$147 400
|
Takım Turnuvaları
9
| 80 783
PV
|
Maçlar
23
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$134 000
|
Takım Turnuvaları
6
| 74 311
PV
|
Maçlar
22
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$107 875
|
Takım Turnuvaları
9
| 35 422
PV
|
Maçlar
18
|
Win Streak
1
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$16 100
|
Takım Turnuvaları
6
| 25 704
PV
|
Maçlar
17
|
Win Streak
-
| |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$300 000
|
Takım Turnuvaları
8
| 55 506
PV
|
Maçlar
16
|
Win Streak
3
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$66 000
|
Takım Turnuvaları
5
| 32 987
PV
|
Maçlar
15
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$10 000
|
Takım Turnuvaları
4
| 21 077
PV
|
Maçlar
15
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$504 875
|
Takım Turnuvaları
5
| 80 783
PV
|
Maçlar
15
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$24 000
|
Takım Turnuvaları
4
| 29 080
PV
|
Maçlar
15
|
Win Streak
1
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$55 000
|
Takım Turnuvaları
4
| 36 558
PV
|
Maçlar
14
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$14 000
|
Takım Turnuvaları
3
| 33 141
PV
|
Maçlar
14
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$109 075
|
Takım Turnuvaları
5
| 34 134
PV
|
Maçlar
13
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$309 000
|
Takım Turnuvaları
4
| 68 045
PV
|
Maçlar
12
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$82 500
|
Takım Turnuvaları
4
| 71 490
PV
|
Maçlar
12
|
Win Streak
-
| |
Takımlar hakkında SSS
Clash of Clans oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?
Verilerimize göre, kayıtlı 172 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne Clash of Clans oyununun en karlı takımı, QueeN Walkers tarafından kazanılan $674 725 ile QueeN Walkers takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Tribe Gaming - $581 451
3. sıra - ALTERNATE aTTaX - $504 875
4. sıra - Repotted Gaming - $399 000
5. sıra - Synchronic Gaming - $329 000
Clash of Clans oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?
En büyük espor takımlarının başında 6 aktif oyuncusuyla Synchronic Gaming geliyor.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:CoC_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?
CS2
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6