En büyük CS2 espor takımları istatistikleri

2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.

Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin

Analiz etmeye başla
300 dolardan başlayan fiyatlarla
Filtreler:
1
Tümünü Temizle
Takım Kazanılan Para Ödülü Takım Turnuvaları En Yüksek İzleyiciler Maçlar Win Streak
$48 723
56
199 657 PV
159
-
-
39
119 796 PV
157
-
$137 495
27
34 733 PV
157
-
$24 214
45
167 696 PV
156
-
$38 023
48
33 416 PV
154
-
$116 633
51
296 386 PV
152
-
$110 446
48
606 703 PV
151
-
$160 565
70
332 199 PV
151
2
$203 203
51
640 939 PV
150
-
$61 410
53
116 875 PV
150
-

Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
Tüm takım ve rakip izlenme verilerine tek bir yerden erişin.

Abone ol
300 dolardan başlayan fiyatlarla
$83 267
59
50 905 PV
149
1
$38 820
48
114 492 PV
148
-
$844 323
44
103 004 PV
148
-
$100 372
54
140 976 PV
148
-
$49 590
34
14 296 PV
147
-
$48 943
68
103 549 PV
145
-
$14 514
59
43 630 PV
143
-
$37 810
60
11 288 PV
143
-
$57 683
51
24 569 PV
142
-
$26 761
58
6 131 PV
141
-
Girişleri göster:

Takımlar hakkında SSS

  • Counter-Strike oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?

    Verilerimize göre, kayıtlı 8 048 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.

  • E-spor takımları karlı mıdır?

    Kasım 2016'dan bugüne Counter-Strike oyununun en karlı takımı, Natus Vincere tarafından kazanılan $12 082 174 ile Natus Vincere takımıdır.

    Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Astralis - $10 874 017

    3. sıra - Team Vitality - $10 617 079

    4. sıra - FaZe Clan - $9 465 153

    5. sıra - G2 Esports - $7 113 804

  • Mayıs Ayının Popüler CS2_name Etkinlikleri

    En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler BLAST Rivals Spring 2026PGL Astana 2026IEM Atlanta 2026
  • Counter-Strike oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?

    En büyük e-spor takımlarının başında, F5 Esports tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 21 bulunmaktadır.

    Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Zomblers - 18

    3. sıra - Entropy Gaming - 17

    4. sıra - Alter Ego - 16

  • CS2_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?

    En popüler CS2_name e-spor takımları: Natus VincereFaZe ClanTeam Vitality

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler
;

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak