En büyük Free Fire espor takımları istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$263 740
|
Takım Turnuvaları
113
|
751 229
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$550 233
|
Takım Turnuvaları
124
|
471 483
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$534 876
|
Takım Turnuvaları
103
|
570 515
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$63 757
|
Takım Turnuvaları
102
|
340 521
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$20 628
|
Takım Turnuvaları
154
|
340 521
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$121 947
|
Takım Turnuvaları
115
|
751 229
PV
|
Maçlar
2K
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$143 222
|
Takım Turnuvaları
91
|
555 551
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$69 979
|
Takım Turnuvaları
109
|
340 521
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$19 074
|
Takım Turnuvaları
57
|
340 521
PV
|
Maçlar
1K
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$43 377
|
Takım Turnuvaları
95
|
340 521
PV
|
Maçlar
990
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
300 dolardan başlayan fiyatlarla
|
|||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$502 129
|
Takım Turnuvaları
40
|
354 836
PV
|
Maçlar
880
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 405 607
|
Takım Turnuvaları
50
|
1 089 311
PV
|
Maçlar
841
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$459 628
|
Takım Turnuvaları
57
|
570 515
PV
|
Maçlar
762
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$6 994
|
Takım Turnuvaları
43
|
340 521
PV
|
Maçlar
721
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$31 932
|
Takım Turnuvaları
75
|
370 312
PV
|
Maçlar
715
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$687 173
|
Takım Turnuvaları
55
|
775 141
PV
|
Maçlar
712
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$60 970
|
Takım Turnuvaları
47
|
299 877
PV
|
Maçlar
691
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$472
|
Takım Turnuvaları
44
|
183 455
PV
|
Maçlar
616
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$156 513
|
Takım Turnuvaları
113
|
775 141
PV
|
Maçlar
606
|
Win Streak
N/A
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$31 249
|
Takım Turnuvaları
53
|
340 521
PV
|
Maçlar
585
|
Win Streak
N/A
|
|
Takımlar hakkında SSS
-
Free Fire oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?
Verilerimize göre, kayıtlı 1 299 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
-
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne Free Fire oyununun en karlı takımı, EVOS Divine tarafından kazanılan $2 405 607 ile EVOS Divine takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:
2. sıra - Buriram United Esports - $929 124
3. sıra - EVOS Phoenix - $887 583
4. sıra - Team Falcons - $808 777
5. sıra - RRQ Kazu - $761 548
-
Mayıs Ayının Popüler Free Fire_name Etkinlikleri
En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler Free Fire World Series - Southeast Asia 2026 Spring• Free Fire World Series - Brazil 2026 Split 1• Free Fire MAX Asia Invitational 2026 Spring
-
Free Fire oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?
En büyük e-spor takımlarının başında, Blue Cheese tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 23 bulunmaktadır.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:
-
Free Fire_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?
CS2
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6