Espor takım istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$147 287
|
Takım Turnuvaları
35
| 185 793
PV
|
Maçlar
342
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 195 410
|
Takım Turnuvaları
80
| 677 326
PV
|
Maçlar
341
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$279 589
|
Takım Turnuvaları
103
| 633 720
PV
|
Maçlar
340
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$855 925
|
Takım Turnuvaları
90
| 677 326
PV
|
Maçlar
340
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$817 279
|
Takım Turnuvaları
66
| 330 161
PV
|
Maçlar
339
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$318 675
|
Takım Turnuvaları
38
| 1 791 774
PV
|
Maçlar
338
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$77 159
|
Takım Turnuvaları
28
| 441 549
PV
|
Maçlar
338
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 740 861
|
Takım Turnuvaları
113
| 538 914
PV
|
Maçlar
338
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$319 345
|
Takım Turnuvaları
58
| 228 991
PV
|
Maçlar
338
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 715 324
|
Takım Turnuvaları
57
| 595 909
PV
|
Maçlar
336
|
Win Streak
-
| |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$15 024
|
Takım Turnuvaları
124
| 9 316
PV
|
Maçlar
336
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 379 000
|
Takım Turnuvaları
54
| 254 401
PV
|
Maçlar
336
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 152 120
|
Takım Turnuvaları
38
| 647 018
PV
|
Maçlar
336
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$29 550
|
Takım Turnuvaları
15
| 469 758
PV
|
Maçlar
335
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$19 000
|
Takım Turnuvaları
16
| 1 207 156
PV
|
Maçlar
334
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 619 537
|
Takım Turnuvaları
85
| 1 789 038
PV
|
Maçlar
334
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$21 376
|
Takım Turnuvaları
21
| 388 436
PV
|
Maçlar
333
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 066 390
|
Takım Turnuvaları
41
| 1 791 774
PV
|
Maçlar
333
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$34 668
|
Takım Turnuvaları
27
| 421 769
PV
|
Maçlar
333
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$37 203
|
Takım Turnuvaları
106
| 254 160
PV
|
Maçlar
332
|
Win Streak
-
| |
Takımlar hakkında SSS
Kaç tane profesyonel e-spor takımı var?
Verilerimize göre, kayıtlı 57 213 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne en karlı takım, OG tarafından kazanılan $37 419 145 ile OG takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Team Liquid - $32 847 105
3. sıra - Team Spirit - $30 554 211
4. sıra - Evil Geniuses - $22 183 443
5. sıra - Team Secret - $18 796 004
İzlenme süresine göre en popüler e-spor takımları hangileridir?
Kasım Ayının Popüler Etkinlikleri
En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler 2026 World Championship• MPL Indonesia Season 18• MPL Malaysia Season 18En büyük e-spor takımları hangileridir?
En büyük e-spor takımlarının başında, Helmets tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 74 bulunmaktadır.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:E-spor takımları arasında en popüler oyun hangisidir?
İstatistiklere göre, e-spor takımları arasında en popüler oyun Counter-Strike oyunudur ve 8 304 takım tarafından oynanmaktadır.
Ayrıca, oyun sıralamalarında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Rocket League - 5 671
3. sıra - League of Legends - 4 595
4. sıra - Valorant - 4 225
5. sıra - Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - 2 859
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6