Espor takım istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$4 121 745
|
Takım Turnuvaları
61
| 288 944
PV
|
Maçlar
306
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 292 771
|
Takım Turnuvaları
90
| 2 753 128
PV
|
Maçlar
305
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$672 940
|
Takım Turnuvaları
92
| 110 127
PV
|
Maçlar
305
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$308 624
|
Takım Turnuvaları
40
| 336 930
PV
|
Maçlar
304
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$494 587
|
Takım Turnuvaları
35
| 1 207 156
PV
|
Maçlar
304
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$62 202
|
Takım Turnuvaları
109
| 120 372
PV
|
Maçlar
303
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 683 388
|
Takım Turnuvaları
30
| 713 507
PV
|
Maçlar
303
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$56 512
|
Takım Turnuvaları
27
| 296 719
PV
|
Maçlar
303
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$295 382
|
Takım Turnuvaları
25
| 642 872
PV
|
Maçlar
303
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$201 620
|
Takım Turnuvaları
107
| 151 161
PV
|
Maçlar
302
|
Win Streak
-
| |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$347 525
|
Takım Turnuvaları
54
| 1 207 156
PV
|
Maçlar
302
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$158 969
|
Takım Turnuvaları
106
| 251 654
PV
|
Maçlar
301
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$27 319
|
Takım Turnuvaları
43
| 236 961
PV
|
Maçlar
301
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$219 809
|
Takım Turnuvaları
92
| 173 389
PV
|
Maçlar
301
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$98 604
|
Takım Turnuvaları
104
| 273 549
PV
|
Maçlar
300
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$433 419
|
Takım Turnuvaları
55
| 567 579
PV
|
Maçlar
299
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$133 600
|
Takım Turnuvaları
49
| 652 038
PV
|
Maçlar
299
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$55 310
|
Takım Turnuvaları
26
| 1 207 156
PV
|
Maçlar
299
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 330 895
|
Takım Turnuvaları
31
| 815 053
PV
|
Maçlar
299
|
Win Streak
N/A | |
|
Kazanılan Para Ödülü
$237 654
|
Takım Turnuvaları
23
| 1 280 870
PV
|
Maçlar
299
|
Win Streak
-
| |
Takımlar hakkında SSS
Kaç tane profesyonel e-spor takımı var?
Verilerimize göre, kayıtlı 57 213 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne en karlı takım, OG tarafından kazanılan $37 419 145 ile OG takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Team Liquid - $32 847 105
3. sıra - Team Spirit - $30 554 211
4. sıra - Evil Geniuses - $22 183 443
5. sıra - Team Secret - $18 796 004
İzlenme süresine göre en popüler e-spor takımları hangileridir?
Kasım Ayının Popüler Etkinlikleri
En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler 2026 World Championship• MPL Indonesia Season 18• MPL Malaysia Season 18En büyük e-spor takımları hangileridir?
En büyük e-spor takımlarının başında, Helmets tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 74 bulunmaktadır.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:E-spor takımları arasında en popüler oyun hangisidir?
İstatistiklere göre, e-spor takımları arasında en popüler oyun Counter-Strike oyunudur ve 8 304 takım tarafından oynanmaktadır.
Ayrıca, oyun sıralamalarında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Rocket League - 5 671
3. sıra - League of Legends - 4 595
4. sıra - Valorant - 4 225
5. sıra - Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - 2 859
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6