En büyük CS2 espor takımları istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$9 465 153
|
Takım Turnuvaları
182
|
2 113 610
PV
|
Maçlar
849
|
Win Streak
1
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$10 874 017
|
Takım Turnuvaları
178
|
1 331 781
PV
|
Maçlar
836
|
Win Streak
-
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 734 954
|
Takım Turnuvaları
237
|
797 192
PV
|
Maçlar
804
|
Win Streak
-
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$7 113 804
|
Takım Turnuvaları
176
|
2 748 434
PV
|
Maçlar
795
|
Win Streak
2
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$5 631 381
|
Takım Turnuvaları
198
|
828 256
PV
|
Maçlar
772
|
Win Streak
-
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$6 441 654
|
Takım Turnuvaları
182
|
789 219
PV
|
Maçlar
770
|
Win Streak
1
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$4 217 104
|
Takım Turnuvaları
195
|
930 024
PV
|
Maçlar
764
|
Win Streak
-
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$6 626 661
|
Takım Turnuvaları
167
|
1 416 356
PV
|
Maçlar
756
|
Win Streak
1
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$4 168 045
|
Takım Turnuvaları
197
|
1 405 407
PV
|
Maçlar
750
|
Win Streak
-
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$12 082 174
|
Takım Turnuvaları
156
|
2 748 434
PV
|
Maçlar
729
|
Win Streak
2
|
|
|
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
300 dolardan başlayan fiyatlarla
|
|||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$70 972
|
Takım Turnuvaları
229
|
107 952
PV
|
Maçlar
716
|
Win Streak
-
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$700 575
|
Takım Turnuvaları
183
|
134 605
PV
|
Maçlar
701
|
Win Streak
-
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$484 648
|
Takım Turnuvaları
195
|
327 201
PV
|
Maçlar
653
|
Win Streak
1
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$5 608 561
|
Takım Turnuvaları
165
|
1 331 781
PV
|
Maçlar
645
|
Win Streak
-
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 324 389
|
Takım Turnuvaları
182
|
1 016 369
PV
|
Maçlar
643
|
Win Streak
-
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$3 271 533
|
Takım Turnuvaları
151
|
1 481 503
PV
|
Maçlar
630
|
Win Streak
1
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$2 845 145
|
Takım Turnuvaları
186
|
1 205 103
PV
|
Maçlar
621
|
Win Streak
1
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$5 359 612
|
Takım Turnuvaları
154
|
1 416 356
PV
|
Maçlar
598
|
Win Streak
3
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$1 206 567
|
Takım Turnuvaları
178
|
706 740
PV
|
Maçlar
597
|
Win Streak
-
|
|
|
Kazanılan Para Ödülü
$557 939
|
Takım Turnuvaları
168
|
95 364
PV
|
Maçlar
591
|
Win Streak
-
|
|
Takımlar hakkında SSS
-
Counter-Strike oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?
Verilerimize göre, kayıtlı 8 051 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
-
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne Counter-Strike oyununun en karlı takımı, Natus Vincere tarafından kazanılan $12 082 174 ile Natus Vincere takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:
2. sıra - Astralis - $10 874 017
3. sıra - Team Vitality - $10 617 079
4. sıra - FaZe Clan - $9 465 153
5. sıra - G2 Esports - $7 113 804
-
Mayıs Ayının Popüler CS2_name Etkinlikleri
En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler BLAST Rivals Spring 2026• PGL Astana 2026• IEM Atlanta 2026
-
Counter-Strike oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?
En büyük e-spor takımlarının başında, F5 Esports tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 21 bulunmaktadır.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:
2. sıra - Zomblers - 20
3. sıra - XI Esport - 18
4. sıra - Entropy Gaming - 17
5. sıra - Alter Ego - 16
-
CS2_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6