En büyük MR espor takımları istatistikleri
2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.
Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin
| Takım | Kazanılan Para Ödülü | Takım Turnuvaları | En Yüksek İzleyiciler | Maçlar | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kazanılan Para Ödülü
$610 000
|
Takım Turnuvaları
8
| 60 113
PV
|
Maçlar
66
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$433 000
|
Takım Turnuvaları
9
| 82 569
PV
|
Maçlar
59
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$495 000
|
Takım Turnuvaları
7
| 93 669
PV
|
Maçlar
51
|
Win Streak
23
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$245 450
|
Takım Turnuvaları
7
| 78 171
PV
|
Maçlar
47
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$182 000
|
Takım Turnuvaları
9
| 56 947
PV
|
Maçlar
47
|
Win Streak
18
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$119 804
|
Takım Turnuvaları
6
| 72 589
PV
|
Maçlar
45
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$255 000
|
Takım Turnuvaları
8
| 51 280
PV
|
Maçlar
44
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$159 000
|
Takım Turnuvaları
7
| 85 335
PV
|
Maçlar
42
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$209 000
|
Takım Turnuvaları
7
| 85 335
PV
|
Maçlar
40
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$63 114
|
Takım Turnuvaları
6
| 56 487
PV
|
Maçlar
34
|
Win Streak
-
| |
Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç 300 dolardan başlayan fiyatlarla | |||||
|
Kazanılan Para Ödülü
$58 548
|
Takım Turnuvaları
5
| 11 360
PV
|
Maçlar
30
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$40 000
|
Takım Turnuvaları
3
| 42 230
PV
|
Maçlar
27
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$78 000
|
Takım Turnuvaları
4
| 51 471
PV
|
Maçlar
27
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$66 667
|
Takım Turnuvaları
6
| 21 767
PV
|
Maçlar
26
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$31 000
|
Takım Turnuvaları
5
| 11 360
PV
|
Maçlar
25
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$28 500
|
Takım Turnuvaları
5
| 34 667
PV
|
Maçlar
25
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$224 000
|
Takım Turnuvaları
3
| 93 669
PV
|
Maçlar
24
|
Win Streak
11
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$153 100
|
Takım Turnuvaları
4
| 56 080
PV
|
Maçlar
24
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$37 250
|
Takım Turnuvaları
3
| 38 884
PV
|
Maçlar
23
|
Win Streak
-
| |
|
Kazanılan Para Ödülü
$119 000
|
Takım Turnuvaları
3
| 56 453
PV
|
Maçlar
23
|
Win Streak
-
| |
Takımlar hakkında SSS
Marvel Rivals oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?
Verilerimize göre, kayıtlı 308 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.
E-spor takımları karlı mıdır?
Kasım 2016'dan bugüne Marvel Rivals oyununun en karlı takımı, Virtus.pro tarafından kazanılan $610 000 ile Virtus.pro takımıdır.
Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:2. sıra - Natus Vincere - $495 000
3. sıra - 100 Thieves - $433 000
4. sıra - REJECT - $255 000
5. sıra - FlyQuest - $245 450
Marvel Rivals oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?
En büyük espor takımlarının başında 26 aktif oyuncusuyla Shikigami geliyor.
Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:MR_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?
CS2
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6