En büyük PUBG espor takımları istatistikleri

2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.

Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin

Analiz etmeye başla
300 dolardan başlayan fiyatlarla
Filtreler:
1
Tümünü Temizle
Takım Kazanılan Para Ödülü Takım Turnuvaları En Yüksek İzleyiciler Maçlar Win Streak
$3 352 347
33
281 823 PV
212
N/A
$142 442
22
124 603 PV
201
N/A
$14 675
20
142 268 PV
197
N/A
$7 400
17
24 895 PV
186
N/A
$20 759
23
354 475 PV
175
N/A
$20 050
21
343 763 PV
174
N/A
$55 623
19
153 920 PV
165
N/A
$28 000
7
93 317 PV
150
N/A
$1 080 098
28
494 495 PV
143
N/A
$21 835
13
153 819 PV
143
N/A

Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
Tüm takım ve rakip izlenme verilerine tek bir yerden erişin.

Abone ol
300 dolardan başlayan fiyatlarla
$9 000
10
26 757 PV
132
N/A
$456 161
16
134 817 PV
126
N/A
$1 268
5
88 505 PV
122
N/A
$76 220
27
354 475 PV
120
N/A
$743
7
9 475 PV
120
N/A
$1 416
9
6 364 PV
120
N/A
$2 800
2
10 608 PV
120
N/A
$24 731
9
144 142 PV
117
N/A
$123 583
15
273 385 PV
116
N/A
$374 331
28
175 723 PV
114
N/A
Girişleri göster:

Takımlar hakkında SSS

Aktif ekiplerin değerlendirmesi

CS2 CS2 8 284
RL RL 5 645
LoL LoL 4 593

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler
;

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak